c6

Sony szykuje średniaka z cienkimi ramkami

Już niebawem zaczynają się targi MWC 2016 w Barcelonie. Producenci prężą się, aby pokazać się na nich z jak najlepszej strony. Sony zapowiedziało swoją obecność na tegorocznej imprezie, jednak nie wiadomo do końca, czym Japończycy chcą nas zaskoczyć. Najprawdopodobniej zobaczymy Xperię C6.

c6

Sony ma spore problemy ze swoimi flagowymi smartfonami. Od jakiegoś czasu sprzedaż tych słuchawek znacznie zmalała. Wiąże się to z pogorszeniem jakości wykonania oraz brakiem świeżości w tych aparatach. Na szczęście w segmencie średniaków jest zupełnie inaczej. Swego czasu Xperia M2 cieszyła się sporym zainteresowaniem, a teraz M4 Aqua ma wzięcie. Sony szykuje dla nas kolejnego przedstawiciela tej klasy. Xperię C6 najprawdopodobniej zobaczymy ją na tegorocznych targach MWC 2016. Na zdjęciach, które wyciekły do sieci, można zobaczyć, jak może wyglądać to urządzenie. Jeśli taki będzie finalny design słuchawki, to jest lepiej niż dobrze. Telefon ma bardzo cienkie ramki dookoła wyświetlacza. Specyfikacja smartfonu jest owiana tajemnicą. Możemy się spodziewać 5,5 lub 6-calowego ekranu. Źródła donoszą, że procesorem napędzającym C6 będzie MediaTek Helio P10. No i więcej nic nie wiadomo, czego można oczekiwać od tego urządzenia. Chciałbym, poznać pełną specyfikację tej słuchawki, ponieważ wygląda świetnie, ale pamiętajmy, że wygląd to nie wszystko.

Japoński producent mierząc w klasę średnią, może poprawić swoją nie najlepszą sytuację. Ludzie kupują produkty tego producenta u operatorów wraz z abonamentem za niewielkie pieniądze, przez co urządzenia na rynku wtórnym nie mają wygórowanej ceny. Myślę, że taki los spotka C6. Jednak na razie trzeba poczekać, aż smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany i poznamy jego specyfikację. 

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...