Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home – zwiastun pokazuje Mysterio

Nadchodzą piękne czasy dla wielbicieli filmów z uniwersum Marvela. Zdaje się, że 2019 rok będzie dla nas wszystkich jedną wielką kinową ucztą. Potwierdza to pierwszy zwiastun Spider-Man Far From Home (Daleko od domu), który właśnie pojawił się w sieci. Co takie pokazuje i czego możemy się spodziewać po nowym pajączku?

Spider-Man Far From Home

Rok zaczniemy od nowego sezonu The Punisher, który pojawi się na Netflix już 18 stycznia i zapowiada się przynajmniej na dobrą rozrywkę. A dokładniej taką, którą twórcy zaserwowali nam w poprzedniej odsłonie. W marcu czekał będzie na nas kolejny film z uniwersum, czyli Kapitan Marvel. Postać, która może sporo namieszać, a także otworzyć drogę do kolejnego cyklu filmowych opowieści. Niedługo później pojawi się Avengers: Endgame, czyli długo wyczekiwana kontynuacja Avengers: Infinity War. I to przecież nie koniec tego, co przyniesie 2019 rok dla fanów Marvela.

Spider-Man Far From Home

Nowa wersja przygód pajączka, gdzie główną rolę dostał Tom Holland, okazała się zaskakująco przyjemnym filmem. Produkcja zyskała na lekkości, a humor, który pokazano na ekranie nie był w żaden sposób wymuszony. To miła odmiana po tym, co zaserwowano nam ostatnio przy okazji filmów z Andrew Garfieldem w roli głównej. Marvel uspójnił wszystkie swoje produkcje i wyszło mu to na zdrowie. Holland stał się bożyszczem nastolatek, a my czekaliśmy na to, aż ogłoszona zostanie kontynuacja. I tak się stało, a teraz zaprezentowano w końcu jej długo wyczekiwany zwiastun.

Trailer Spider-Man Far From Home nie od razu przenosi nas w wir akcji, ale spokojnie wprowadza w nastrój. Jest sielankowo, co po ostatnich wydarzeniach w uniwersum Marvela może wydawać się dość dziwne. Być może akcja Daleko od domu dzieje się jeszcze przed wydarzeniami z Avengers Infinity War, a być może Endgame zupełnie zmieni zasady gry. Niemniej pajączek ma się świetnie i to na tyle, że wyrusza na szkolną wycieczkę do Europy. Tak, Spider-Man odwiedza stary kontynent i oczywiście będzie tu trochę zamieszania, nad którym będzie się starał zapanować. Tym razem, bez pomocy Iron Mana, ale za to z nieoczekiwanym sprzymierzeńcem u boku.

Mysterio nadchodzi

Jakiś czas temu ogłoszono, że w filmie pojawi się Jake Gyllenhaal, który wcielić ma się w postać znaną jako Mysterio. Teraz możemy zobaczyć go w pełnej charakteryzacji i choć ta odbiega odrobinę od tego, co znamy z komiksów, to i tak prezentuje się nad wyraz dobrze. Widać, że twórcy idą drogą obraną przy okazji pierwszego filmu, gdzie Volture został mocno unowocześniony. Mysterio pojawia się w zwiastunie Spider-Man Far From Home jako sprzymierzeniec lub też ktoś, kto ratuje pajączka. Nie jest to oczywiście to, czego mogliby się spodziewać fani, ale my podejrzewamy, że to tylko zmyłka.

Przeciwnikami, których zdecydowano się pokazać, będą za to Hellfire, Hydron, Magnum i Zephyr, których można znać też pod wspólną nazwą The Elementals. I trzeba przyznać, że ich wizerunek jest wyjątkowy i robi wrażenie. Już na pewno będzie takie robił w kinowej sali podczas projekcji filmu. Zaprezentowano nam wprawdzie tylko urywki z tego, co przygotowano, ale sukces produkcji będzie niezaprzeczalny. Spider-Man Far From Home to przecież jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Sam zwiastun tylko potwierdza, że faktycznie mamy na co czekać. Tytuł w polskich kinach pojawi się w lipcu.

[Recenzja] Spider-Man PS4 – kiedy hype opada

Nowe gry oraz konsole, gdzie możecie się wcielić w rolę Spider-Man’a, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Marvel / Sony Entertainment / YouTube

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...