SPINTIRES z rekordowym wynikiem sprzedaży!

SPINTIRES – symulator transportu off-roadowego studia Oovee Games swoją premierę miał stosunkowo niedawno, bo 13 czerwca tego roku… Dlatego zadziwiającym pozostaje fakt, że już 30 czerwca własne egzemplarze nabyło ponad 100 tys. klientów na całym świecie. Dane obejmują zarówno wersje cyfrowe, jak i pudełkowe.

Wiadomość jest, o tyle zaskakująca, iż produkcja potrzebowała zaledwie 18 dni, na osiągniecie tego imponującego wyniku. Warto nadmienić, że za globalną dystrybucją i obsługą marketingową tytułu stoi niezależna firma wydawnicza rodem z Polski – IMGN.PRO. Gra potrzebowała zaledwie 18 dni na osiągnięcie tego wyniku.

Oto co miał do powiedzenia na temat wyników sprzedaży Bartosz Moskała, Współwłaściciel IMGN.PRO:

„SPINTIRES był jednym z naszych największych projektów i prawdopodobnie najbardziej intensywnym jak dotąd. Naszym celem było zbudowanie globalnej świadomości tytułu i zapewnienie kompletnej, globalnej dystrybucji. Chociaż to dopiero początek drogi, na której jesteśmy, liczby już mówią same za siebie.”.

Swoje „trzy grosze” wtrącił również Zane Saxton, Dyrektor Zarządzający Oovee Games Studios:

„Sukces SPINTIRES okazał się być bardzo owocny! Jestem dumny, że moja firma i mój zespół spełnił życzenia wielu graczy – tworząc prawdziwą grę off-roadową. Jak się okazało tematyka błotnistych przygód była doskonałym wyborem – będziemy dążyć do rozwijania tytułu za pośrednictwem łatek i dodatków DLC.”.

SPINTIRES jest symulatorem transportu off-roadowego, w którym twórcy dali graczom możliwość wcielenia się w kierowcę radzieckich pojazdów różnych klas. Naszym zadaniem jest wykonywanie misji polegających na dostarczaniu ładunków drzewa do punktu ich przeznaczenia… Niektórzy, mogą z opisu wywnioskować, że rozgrywka może zionąć nudą. Nic bardziej mylnego, gdyż potrafi wciągnąć, jak zwodnicze bagna nieuważnego wędrowca.

http://www.youtube.com/watch?v=qiOt7SuHGPM

Więcej informacji o SPINTIRES znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz pod poniższymi linkami:

Źródło: IMGN.PRO

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...