You are here
Sportowa opaska Touch Go Sprzęt 

Sportowa opaska Touch Go

Społeczeństwo stara się dbać o zdrowie i być fit. Nastała moda na bycie wysportowanym. Coraz więcej osób decyduje się na bieganie. Wielu producentów zauważyło w tym możliwość zarobku. Jednym z nich jest firma Overmax, która wypuściła nową opaskę dla aktywnych – Touch Go.

touchgo

Touch Go jest kolejną na rynku opaską fit. Jeśli lubisz sport, często biegasz, dbasz o linię, to jest to sprzęt zdecydowanie dla Ciebie. Urządzenie zbiera informacje o naszej aktywności fizycznej i po sparowaniu ze smartfonem pozwala analizować swoje dotychczasowe osiągniecia oraz planować następne etapy treningu. Ponadto można porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami oraz udostępniać je na portalach społecznościowych. Touch Go zliczy nam postawione kroki, przeliczy ten wynik na przebyty dystans i spalone kalorie. Będzie monitorowała nasz sen, a dodatkowo zapobiegnie zagubienie telefonu(funkcja antilost) i pozwoli sterować aparatem (Remote Shutter). Wbudowany dysk pozwala na zbieranie danych z ostatnich siedmiu dni. Band łączy się z urządzeniami wyposażonymi w Androida od wersji 4.3 w górę oraz w iOS od 7.0. Opaska jest sprzedawana w trzech wersja kolorystycznych: niebieskim, pomarańczowym i czarnym.

Zdecydowanie polecam tego typu sprzęt. Sam biegam już ładnych parę lat i niedawno ćwiczyłem z taką opaską. Niby zbędny gadżet, ale pozwala łatwo kontrolować swoje osiągniecia i postępy. Niestety model, który posiadałem, był zdecydowanie brzydszy i nie zdecydowałbym się nosić go na co dzień. Touch Go bardziej mi się podoba wizualnie, a co do sprawności działania nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, ale mam nadzieje, że to się zmieni. W przypadku tego typu opasek duże znaczenie ma aplikacja na telefonie, bo to ona w głównej mierze prezentuje wyniki. Zachęcam wszystkich do uprawiania sportu, warto odejść od komputera i zaczerpnąć świeżego powietrza.

źródło: informacja prasowa

____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnych zegarków i opasek pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment