Spotify Daily Mix 750x300

Spotify Daily Mix – automatyczna playlista na sterydach

Spotify jest bez wątpienia jedna z najlepszych, jeśli nie najlepszą usługą stramingu muzyki. Twórcy dwoją się i troją, aby dostarczyć użytkownikom jak najlepszy produkt. Jednym ze sposobów jest implementacja nowych funkcji, taki jak dzisiejsze Daily Mix.

Spotify Daily Mix 750x300

XXI wiek to era automatyzacji procesów, wszelakich procesów. Właściwie każda dziedzina naszego życia jest w pewnym, mniejszym lub większym stopniu zautomatyzowana. Nie widzę w tym nic złego, technologia ma nam służyć i ułatwiać życie, a oszczędność czasu możemy właśnie pod wspomniane udogodnienia podciągnąć.

Nie inaczej jest w przypadku muzyki. Któż nie licząc zagorzałych fanów muzyki jest w stanie (choćby ze względu na ograniczony czas) przebierać utwory i tworzyć listy odtwarzania, tak aby w każdej chwili mieć czego słuchać? Przyznacie – jest z tym ciężko. Z pomocą idą nam twórcy serwisów stramingowych, którzy implementują opcję wielu playlist dedykowanych gatunkom, upodobaniom czy nawet czynnościom (sport, odpoczynek, impreza). Wspomniane zbiory utworów nie zawsze trafiają w nasze gusta. Błąd – nie trafiały, gdyż mówimy już o czasie przeszłym. Przynajmniej w kwestii muzyki na serwisie Spotify.

Spotify Daily Mix – pomysł i wykonanie

Pamiętacie funkcję „odkryj w tym tygodniu”? Korzystam z niej bardzo często i uważam, że to najlepsza rzecz, jaka spotkała skandynawski serwis streamingowy. Patrząc na wykonanie i sposób działania z niecierpliwością wyczuje kolejnych podobnych rozwiązań. Wygląda na to, że wreszcie się doczekałem.

Do kolejnych playlist automatycznych dołączają składanki Daily Mix. Znajdziemy je w zakładce Twoja Muzyka – Radio. Naturalnie każdy będzie miał możliwość edytowania dostępnych tam treści. Mam tu na myśli zarówno usuwanie, jak i łapki w górę (wyraz aprobaty). To pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dobieranie utworów przez algorytmy Spotify.

Opcja w pierwszej kolejności zawita do urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida i iOS. Co z desktopami? Tam również pojawi się Daily Mix, choć w późniejszym czasie.

Źródło: Spotify

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...