Spotify Premium – 3 miesiące za złotówkę!

Spotify po raz kolejny wyszło naprzeciw oczekiwaniom nowych użytkowników, którzy chcą przekonać się do usługi, lecz darmowy okres testowy jest dla nich zbyt krótki.

Spotify Premium 750x300

Spotify jest bez wątpienia liderem usług streamingu muzyki. Mimo to stale musi walczyć o utrzymanie pozycji oraz o nowych użytkowników, o których jest coraz trudniej. Z tego też powodu firma stosunkowo często wprowadza promocje dla osób pragnących dołączyć do płatnej wersji serwisu.

3 miesiące Spotify za 0.99zł

Trzydzieści trzy groszy miesięcznie to mniej niż grosz za dzień użytkowania usługi. Właśnie taką ofertę przygotowało Spotify dla nowych userów. Przyznam, że jest to dość kuszące i prawdę mówiąc, każdy aktywny użytkownik z wielką chęcią skorzystałby z promocji. Niestety, regulamin jest nieugięty i wyklucza uczestnictwo obecnych userów.

Z oferty możemy skorzystać do 1 stycznia 2017. Po tej dacie aktywacja promocji nie będzie już możliwa, dlatego radzę się spieszyć lub odnotować w kalendarzu stosowne przypomnienie.

Źródło: Spotify

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...