Stało się – GTA San Andreas trafia na iOS.

Rockstar pospieszył się z prezentem świątecznym. W kultową produkcję, o brutalnym świecie kradzieży, napadów oraz porwań zagramy już na urządzeniach mobilnych. Na razie tylko na iOS, lecz użytkownicy Androida oraz Windows Phone nie będą czekać długo. Już w przyszłym tygodniu San Andreas zagości na Zielonym robocie i mobilnych okienkach.

gta750x300

Chcąc zakosztować rozrywki w wydaniu seansu z Grand Theft Auto SA użytkownicy iPhonów i iPadów muszą przygotować kwotę 5.99 Euro (ok. 25 zł),  gdyż tyle właśnie trzeba zapłacić za tytuł w AppStore. Czy warto?

To pytanie powinien zadać sobie każdy z osobna. Mimo, że nie należę do fanatyków mobilnego grania (choć zdarzyło mi się wydać kilkanaście zł na dodatkowy przedmiot w grze) uważam, że z tym tytułem po prostu należy się zapoznać. Właściwie nie tyle zapoznać, co odświeżyć, gdyż każdy szanujący się gracz powinien doskonale znać produkcje studia Rockstar.

W stosunku do pierwowzoru z PS2 zmieniło się wiele. Grafika została poprawiona w znacznym stopniu. Podobnie jest w przypadku oświetlenia, modeli postaci oraz cieni. Jednym słowem dopieszczenie produkcji. San Andreas zostało naturalnie przystosowane do obsługi „dotykiem”. Trzeba przyznać, że w przypadku sterowania Rockstar należą się pochwały. Gra nie sprawia najmniejszych problemów.

Na chwilę obecną, produkt jest dostępny jedynie w AppStore, lecz kwestią dni jest pojawienie się SA na innych platformach. 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...