You are here
Starter Fana w Play to gratka dla miłośników YouTuberów artykuły News 

Starter Fana w Play to gratka dla miłośników YouTuberów

Play startuje z trzecią edycją akcji Starter Fana. Kupując zestaw startowy od „Fioletowych”, możecie wybrać wariant z wizerunkiem waszego ulubionego twórcy działającego w serwisie YouTube. Co ciekawe, każdy zestaw zawiera tajemniczą dedykację.

Starter Fana
fot. Play

Operatorzy sieci komórkowych starają się zachęcić do swoich usług nowych użytkowników na przeróżne sposoby. Jednym z ciekawszych jest inicjatywa Starter Fana w Play. Oferta pozwalająca dołączyć do „Fioletowych” to świetna sprawa dla fanów gwiazd YouTube’a. Wszak, na zestawie sprzedażowym widnieje wizerunek ulubionej gwiazdy wraz z jej podpisem i specjalną dedykacją.

Starter Fana w Play

Choć dla starszego pokolenia gwiazdy YouTube’a ciężko nazwać prawdziwymi gwiazdami, dla młodszych internautów są one wzorami do naśladowania lub choćby obiektami podziwu. Choć cenię kilku twórców działających w obrębie YT, daleko mi od nazywania się fanem. Wyjątkiem jest chyba tylko Krzysztof Gonciarz, które darzę wyjątkowym szacunkiem. Tak się składa, że rzeczony jegomość wydaje właśnie książkę — „Rozum i Godność Człowieka”. Wróćmy jednak do kwestii Play.

Starter Fana
fot. Starter Fana

W ramach akcji Play „Starter Fana” można zgarnąć zestawy startowe z wizerunkami twórców takich jak: Blowek, Izak, Martin Stankiewicz, Szparagi, Friz, Manoyek, Disowskyy, Str0X czy Karolek. Starterów należy szukać w salonach operatora. Pamiętajmy jednak, że promocja dotyczy usług, a nie samych „wizerunków”. Zobaczmy więc, z czym konkretnie mamy do czynienia.

W ramach opcji Starter Fana, klient otrzymuje 25 GB danych oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y na okres 30 dni. Przyjemność ta kosztuje dokładnie 25 zł. Warto jednak mieć świadomość tego, że aby zarejestrować numer ze startera, należy spełnić kilka warunków. Jakich? Mieć do najmniej 13 latoraz dowód osobisty (lub paszport). Młodsze osoby muszą poprosić o pomoc swoich opiekunów. Po szczegóły zapraszam TUTAJ.

Źródło: Play

Related posts

Leave a Comment