You are here
Steam Grand Prix – co kupić taniej, by nie żałować. Wielka promocja! Gry pc 

Steam Grand Prix – co kupić taniej, by nie żałować. Wielka promocja!

Nadeszło lato, a wraz z nim wielka letnia wyprzedaż od Valve. Co takiego oferuje Steam Grand Prix i czy warto zainteresować się przecenami na platformie? Odpowiedź zdaje się być oczywista, ale i tak wybraliśmy dla was kilka interesujących pozycji, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze gier. W końcu jest ich tak dużo, że nie zawsze wiadomo, na co się zdecydować.

Steam Grand Prix
Steam Grand Prix

Przeceny od Valve są czasem naprawdę wysokie. Nie zawsze dotyczą one nowych tytułów, ale nie zmienia to faktu, że warto się nimi zainteresować. To wyjątkowa okazja, by zaopatrzyć się w cyfrowe wersje gier, na które kiedyś nie mieliśmy czasu lub zwyczajnie brakowało nam na nie środków. Steam jak zwykle przychodzi z ratunkiem, a dodatkowo zachęca do zakupów i niejako „zmusza” użytkowników do większej aktywności.

Steam Grand Prix

Letnia wyprzedaż od Valve nazywa się tym razem Steam Grand Prix, co zostało opatrzone nie tylko specjalna grafiką, ale także i specjalnymi zasadami. Nie chodzi tutaj o same przeceny, ale o to, by użytkownicy platformy rywalizowali ze sobą w czymś, co można nazwać wyścigami. W ten sposób platforma liczy na większe zainteresowanie swoją promocją, bo najlepsi gracze mogą liczyć na nagrody, które są oczywiście darmowymi produkcjami z katalogu Valve. Tak o promocji napisano na stronie:

„Witajcie na letnim wydarzeniu, do którego trenowaliście – Grand Prix Steam 2019! Zbierzcie swoich znajomych, by wykonać zadania, zdobyć nagrody dla siebie i ścigać się do mety każdego dnia letniej wyprzedaży. Zaktualizujcie swoje listy życzeń, zanim wciśniecie gaz do dechy – podczas trwania wydarzenia najlepsi kierowcy otrzymają gry, których sobie najbardziej życzą. Zapnijcie pasy – lato oficjalnie nadeszło.”

Jakie są dokładnie zasady, przeczytacie wchodząc na stronę Steam Grand Prix o TUTAJ, ale punkty zdobywa się za zakupy, które najlepiej, jakby odbywały się codziennie. Wydarzenie już trwa, a skończyć ma się 9 lipca, czyli jest jeszcze trochę czasu, żeby znaleźć dla siebie coś interesującego. My przygotowaliśmy dla was krótką listę tytułów, które warto zakupić, żeby potem nie żałować. Gotowi? Start!

Borderlines: The Handsome Collection

To chyba jedna z największych przecen, którą można znaleźć na Steam Grand Prix, bo nie dość, że cenę ścięto o 97 procent, to wyjściowa wartość produktu wynosiła… ponad tysiąc złotych. Teraz kosztuje nieco ponad 26 złotych. Oczywiście nie tylko za same gry, które dostępne są w zestawie, ale także za ogromną liczbę dodatków, które się w nim znalazły. Chyba nie musimy was przekonywać do tego, że warto zaopatrzyć się w tą produkcję, prawda? Niekoniecznie z powodu ogromnej zniżki, ale raczej dlatego, że to zwyczajnie doskonała strzelanka z wyjątkową grafiką. No i stworzona przez polaków.

Worms W.M.D.

Trochę klasyki w nowym wydaniu? Prosimy bardzo, bo Worms W.M.D. ma w sobie wszystko to, za co pokochaliśmy oryginalną serię, a tym razem możemy podziwiać robale w wyjątkowej oprawie graficznej. Dalej stosują niesamowite sposoby na to, jak pozbawić życia przeciwników i nie przebierają przy tym w środkach. Dla gracza przygotowano trzydzieści różnych poziomów, które z każdym kolejnym stają się coraz trudniejsze.  Jeżeli szukacie produkcji, która wciąga, bawi i pozwala na grę z przyjaciółmi, Worms W.M.D. jest dla was idealnym wyjściem. Ile zapłacimy teraz za tytuł? Przeceniono go o 66 procent i kosztuje 36,71 złotych.

Doom

Wprawdzie Steam Grand Prix nie oferuje na Doom specjalnie atrakcyjnej ceny, bo dało się go dostać jednak już trochę taniej, to warto zainteresować się tą pozycją. Szczególnie teraz, bo przecież już niedługo pojawi się Doom Eternal, więc może warto przypomnieć sobie, jak rozwala się potwory z piekła rodem. Doom doczekał się przeceny na poziomie tylko 25 procent i trzeba za niego zapłacić 59.99 złotych. Drogo? Nie jest to przesadnie atrakcyjna cena, ale zdecydowanie warto wydać na ten tytuł pieniądze.

Portal 2

Jedna z najlepszych gier, która zmusza do myślenia. Zapomnijcie o klasycznych, standardowych łamigłówkach i spróbujcie swoich sił w Portal 2. Więcej zagadek i więcej frajdy. Szczególnie, że ponownie możemy się tutaj spotkać z GLaDOS, czyli niesamowicie inteligentnym komputerem. Szkoda przegapić taką okazję, bo tytuł doczekał się 90 procentowej przeceny i teraz zapłacimy za niego oszałamiającą kwotę… 3.59 złotych. No nic, tylko brać!

SUPERHOT

Kolejna polska gra, która nieźle namieszała na światowych rynkach. I ponownie możemy spojrzeć na świat oczami głównego bohatera, ale rozgrywka jest wyjątkowa, bo czas zatrzymuje się w tym samym momencie, kiedy my staniemy. Dodajmy do tego wyjątkową oprawę graficzną, a mamy nietuzinkowe dzieło. Ile nas będzie ono kosztowało? Do 9 lipca możemy je kupić za 11.99 złotych.

HITMAN – Game of the Year Edition

Jeżeli nie lubicie włosów, a są tacy ludzie, to wiecie już chyba kim powinniście zagrać. Mowa oczywiście o Agencie 47, który w swojej wersji Game of the Year Edition kosztuje teraz 53.61 złotych. W pakiecie znajdują się więc wszystkie wypuszczone przez developera epizody, a to oznacza dużo zabijania za niewielkie pieniądze. Miło.

Mortal Kombat X

Obecnie na PC-tach króluje nowa wersja bijatyki, ale jej poprzednia także warta jest poznania. Tym bardziej teraz, kiedy trzeba za nią zapłacić jedynie 21.59 złotych. Jeżeli więc macie ochotę komuś przyłożyć, to najlepiej zrobić to w Mortal Kombat X. Ostrzegamy, wciąga!

Life is strange – 5 epizodów

Wszystkie z epizodów tej wyjątkowej przygotówki możecie teraz nabyć w śmiesznej kwocie 10.79 złotych. Dzieło DONTNOD Entertainment to przykład na to, że da się zrobić wciągający tytuł, nie wprowadzając niewiadomo jakich fajerwerków, a skupiając się na fabule.

Oczywiście to nie wszystkie tytuły, które znalazły się w letniej wyprzedaży Steam Grand Prix, bo tych są setki. Warto więc poszperać na platformie, bo może wpadnie wam w oko coś ciekawego. Przypominamy, że czas macie do 9 lipca.

Nowe PC-ty oraz laptopy do grania, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Steam / Valve / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment