Stranger Things: Suspicious Minds, czyli książkowy powrót do Hawkings już w kwietniu

Już 25 kwietnia tego roku na polskim rynku wydawniczym ukaże się książka Stranger Things: Suspicious Minds. Tytuł osadzony w uniwersum Stranger Things uchyli rąbka tajemnicy historii Jedenastki oraz jej matki.

Stranger Things: Suspicious Minds

Serial Stranger Things to ogromny sukces twórców. Wykreowali oni świat ociekający klimatem lat osiemdziesiątych i osadzili w nim tajemniczą historię rodem z filmów science fiction. Obecnie czekamy na trzeci sezon serialu, którego premiera odbędzie się w lipcu tego roku. Niemniej, zanim otrzymamy do niego dostęp, możemy zapoznać się z książką Stranger Things: Suspicious Minds, która zostanie wydana już w lutym. Mowa o światowej premierze, ale spokojnie — polscy fani serialu nie będą musieli czekać zbyt długo na tłumaczenie.

Stranger Things: Suspicious Minds

Wydawnictwo Poradnia K. wyda powieść Gwendy Bond 24 kwietnia. Co więcej, zapowiedziano również wykupienie praw do pozostałych dwóch części powieści. Zapowiada się więc, że wiosnę spędzimy z nosami w książce opisującej… no właśnie, co takiego znajdziemy w Stranger Things: Suspicious Minds?

Suspicious Minds skupia się na historii serialowej Jedenastki oraz jej matki. Oznacza to, że mamy szansę poznać zdarzenia poprzedzające te opisane w pierwszej części Stranger Things.

Źródło: Poradnia K

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...