Stranger Things: Suspicious Minds

Stranger Things: Suspicious Minds, czyli książkowy powrót do Hawkings już w kwietniu

Już 25 kwietnia tego roku na polskim rynku wydawniczym ukaże się książka Stranger Things: Suspicious Minds. Tytuł osadzony w uniwersum Stranger Things uchyli rąbka tajemnicy historii Jedenastki oraz jej matki.

Stranger Things: Suspicious Minds

Serial Stranger Things to ogromny sukces twórców. Wykreowali oni świat ociekający klimatem lat osiemdziesiątych i osadzili w nim tajemniczą historię rodem z filmów science fiction. Obecnie czekamy na trzeci sezon serialu, którego premiera odbędzie się w lipcu tego roku. Niemniej, zanim otrzymamy do niego dostęp, możemy zapoznać się z książką Stranger Things: Suspicious Minds, która zostanie wydana już w lutym. Mowa o światowej premierze, ale spokojnie — polscy fani serialu nie będą musieli czekać zbyt długo na tłumaczenie.

Stranger Things: Suspicious Minds

Wydawnictwo Poradnia K. wyda powieść Gwendy Bond 24 kwietnia. Co więcej, zapowiedziano również wykupienie praw do pozostałych dwóch części powieści. Zapowiada się więc, że wiosnę spędzimy z nosami w książce opisującej… no właśnie, co takiego znajdziemy w Stranger Things: Suspicious Minds?

Suspicious Minds skupia się na historii serialowej Jedenastki oraz jej matki. Oznacza to, że mamy szansę poznać zdarzenia poprzedzające te opisane w pierwszej części Stranger Things.

Źródło: Poradnia K

4 komentarze

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...