SuperBook

SuperBook – Continuum dla Androida

Urządzenia hybrydowe świecą triumfy. Każdy producent chce mieć w ofercie „coś” co pozwala połączyć świat mobilny i dekstopowy. Jednak nie każdy potrafi zrobić to dobrze…

SuperBook

Chrome OS niebawem uruchomi aplikacje napisane na platformę Android, a co za tym idzie – Chromebooki staną się chyba najciekawszymi urządzeniami łączącymi zalety laptopów/PC i smartfonów. Niestety – te nie są zbyt tanie. Fakt, na zachodzie wspomniane komputery kosztują grosze, ale u nas w kraju nad Wisłą nie jest już tak kolorowo. Dlatego warto rozejrzeć się za alternatywą.

Tą alternatywą może okazać się SuperBook

SuperBook jest stosunkowo młodym projektem, który w najbliższym czasie ruszy z kampanią w jednym z serwisów crowdfoundingowych. Sama idea jest niezwykle interesująca. Otóż twórcy postawili sobie za cel stworzenie laptopa, który korzysta z podzespołów zamontowanych w smartfonie, pracującym pod kontrolą Androida. Dzięki swoistemu połączeniu możliwa stanie się praca na „desktopowym” Zielonym Robocie, a mówiąc dokładniej na platformie Andromium.

SuperBook

Komputer zostanie wyposażony w 11,6-calowy ekran oraz pełnowymiarową klawiaturę, zbliżoną wyglądem do tej znanej z MacBooków. Nie zapomniano również o złączach USB i USB Typu-C, dzięki czemu możliwe będzie podłączenie zarówno starszych (od 5.0 wzwyż), jak i nowszych „Androidów”.

Siła SuperBooka tkwi w cenie. Twórcy zapewniają, że urządzenie będzie oferowane w kwocie 99 dolarów, czyli 400 złotych. Jak myślicie, oferta jest atrakcyjna?

Źródło: The Verge

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...