Surface All Access

Surface All Access, czyli raty od Microsoft

Microsoft postanowił ułatwić swoim klientom to, żeby kupi ich nowy sprzęt. Jak wiadomo, ten do tanich nie należy, więc trzeba było wyjść naprzeciw oczekiwaniom. I tak właśnie powstała usługa Surface All Access, czyli raty na sprzęt i masa dodatków.

Surface All Access

Zniżki czy przeceny to dobry pomysł na to, żeby przekonać do produktu niezdecydowanego klienta. Jednak jest jeszcze jeden sposób na to, żeby zainteresować go czymś, czym może wcale tak bardzo się wcześniej nie interesował. Chodzi oczywiście o system ratalny, który pozwala rozłożyć płatność na określony okres czasu. Tylko, że w tym przypadku, oprócz rat, klient dostaje coś więcej.

Surface All Access

Surface All Access to nowy rodzaj abonamentu lub rat za sprzęt, który także został ogłoszony podczas prezentacji. Program polega na tym, że zamiast płacić za wybrany produkt z rodziny Surface od razu całą kwotę, możemy rozłożyć ją na 24 miesiące. To nie są jednak zwykłe raty, bo dodatkowo otrzymujemy zestaw interesujących usług. Mówiąc „otrzymujemy”, mamy jednak na myśli amerykanów, bo to do nich skierowana jest niestety ta propozycja. Nie wiadomo, czy pojawi się także w portfolio polskiego oddziału Microsoft, ale to raczej wątpliwe. Sprzęty są chyba zbyt mało u nas popularne, by teraz próbować przekonać do ich używania nowych klientów.

Surface All Access przychodzi razem z subskrypcją na Office 365, a to oznacza, że pracę na urządzeniu będzie można zacząć od razu. Dodatkowo dochodzi ubezpieczenie sprzętu (choć np. nie wchodzi w nie zalanie wodą, co akurat niespecjalnie nas dziwi) czy pomoc dedykowanego supportu. Jak wyglądają ceny w Surface All Access? Całkiem przyzwoicie, bo za najtańszą opcję przyjdzie zapłacić amerykanom 24,99 dolara miesięcznie, czyli około 90 złotych. Wtedy dostają oni do użytku Surface Go, mogą wybrać do niego odpowiednią osłonkę i oczywiście pojawia się wspomniany już Office 365. Najdroższa opcja to ta z Surface Studio, gdzie miesięcznie przyjdzie zapłacić 150,79 dolarów, czyli około 560 złotych.

Czy taka opcja ratalna się opłaca? Z pewnością o wiele łatwiej znaleźć te kilkadziesiąt dolarów w miesiącu, niż wyłożyć taką kwotę na jeden raz. Ciekawi nas, ile osób zdecyduje się skorzystać z nowego programu Microsoft i czy ten zdecyduje się go rozszerzyć na inne kraje.

Sprzęty z najwyższej półki znajdziecie także w naszym sklepie internetowym pod tym adresem.

Źródło: Microsoft Surface All Access

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...