You are here
SW-2.1-375 – nowy zestaw głośnikowy od Genius Sprzęt 

SW-2.1-375 – nowy zestaw głośnikowy od Genius

Na miłośników eleganckich głośników czeka nowy produkt. Firma Genius prezentuje drewniany zestaw SW-2.1-375. Przyjrzyjmy się, czym wyróżnia się on na rynku peryferii komputerowych.

Już po pierwszym spojrzeniu na sprzęt oferowany przez Genius widać, że będzie on alternatywą dla powszechnie wybieranych przez użytkowników plastikowych głośników. Obudowa subwoofera oraz satelit wykonana jest z drewna w odcieniu fortepianowej czerni, co pozwala cieszyć oko połyskującą powierzchnią, zaś pozostałe elementy, jak membrany, są w kolorze srebrnym.

Subwoofer ma wymiary 121x181x143 mm oraz waży 918 gramów. Wielkość mniejszych głośników to 90x90x80, zaś ich waga wynosi po 256 gramów. Moc satelit to 2x3W, natomiast subwoofera 6W.

Zestaw głośnikowy wyposażony jest w wejście audio mini-jack 3,5 mm. Na frontowej ścianie subwoofera umieszczono dwa potencjometry – jeden do zmiany poziomu głośności, drugi do regulacji natężenia basu.

SW-2.1-375 objęto 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena wynosi 99 złotych.

Genius produkuje wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. W ofercie firmy znajdują się zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego, jak i sprzęty dedykowane graczom. Genius łączy doskonałą jakość z konkurencyjnymi cenami

 
Źródło: Genius

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment