świąteczne promocje w PS Store

Świąteczna promocja na PS Store – jest z czego wybierać

Jak zawsze w okresie przedświątecznym wszędzie pojawiają się promocje. Czasem lepsze, a czasem gorsze, choć zawsze warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez konkretną platformę. Jak wypada więc Świąteczna promocja na PS Store? Nie jest źle, choć szału też nie ma.

świąteczne promocje w PS Store

Nie od dziś wiadomo, że cyfrowa dystrybucja rządzi się swoimi prawami. Wiadomo, że używane pudełkowe wydania gier można kupić o wiele taniej. Czasem nawet w sklepach da się je dostać w lepszych cenach, niż w sieci. Jednak cyfrowa dystrybucja ma ten plus, że bez wychodzenia z domu w ciągu kilku godzin (zależy od łącza), produkcja ląduje na naszym dysku, a my możemy zacząć rozgrywkę. Co przygotowało Sony tym razem w swojej świątecznej promocji?

Świąteczna promocja na PS Store

Świąteczna promocja na PS Store weszła w swoją trzecią, a tym samym finałową rundę. Oznacza to, że przed samymi Świętami Bożego Narodzenia nie mam już co liczyć na większe przeceny. Opisane przez nas tytuły możecie kupić po obniżonych cena do 18 grudnia, czyli nie zostało wam wiele czasu. Czy jest w ogóle na czym „zawiesić oko”? Oczywiście, że tak, bo to rundy trzeciej trafiło kilka interesujących produkcji, które warto mieć w swojej bibliotece.

Swoją cenę dalej trzyma Spider-Man, który zaraz dostanie ostanie DLC, czyli Silver Lining. Świąteczna promocja w PS Store obniża wprawdzie wartość gry z 289 złotych na 169, ale to dalej dość spora kwota. Szczególnie, jeżeli przyjrzymy się dokładniej rynkowi gier używanych. Edycja deluxe kosztowała nas będzie 209 złotych, ale tutaj mamy dostać także wspomniane dodatki, więc warto rozważyć zakup. Spider-Man to nie jedyny duży tytuł, który pojawił się w obniżonej cenie.

Warto rozważyć także zakup ostatniej odsłony z serii Assassin’s Creed. Odyssey będzie nas kosztowało 145 złotych w normalnej wersji, a w edycji deluxe 209. Jeżeli zdecydujemy się na wersję Gold z naszego portfela wypłynie 269 złotych (przed przeceną 415). Najbardziej „wypasiona” z edycji, czyli Ultimate, teraz kosztuje 329 złotych. Jeżeli jesteście miłośnikami serii, koniecznie sprawdźcie, jak Ubisoft poradziło sobie w starożytnej Grecji.

Fallout 76 taniej

Fallout 76 ma całkiem sporo kłopotów z tym, żeby utrzymać przy sobie graczy. Wprawdzie serwery nie świecą pustkami, ale liczne przeceny sprawiają, że wątpimy w dużą sprzedaż. Szczególnie, że Bethesda co jakiś czas ma spore problemy ze swoją społecznością, a raczej tym, jak z nią rozmawia. Przypomnijmy chociażby sprawę z nieszczęsną torbą. To wszystko chyba się skumulowało, bo teraz Fallout 76 kupimy w promocji za 145 złotych. To dalej spora kwota, ale przypomnijmy, ze tytuł debiutował zaledwie miesiąc temu, a to aż 49% taniej od ceny początkowej. I to w cyfrowej dystrybucji.

Hitman 2 także doczekał się lekkiej obniżki, bo zamiast 289 złotych, teraz zapłacimy za przygody łysego zabójcy 209. Warto sprawdzić, bo druga część jest naprawdę dobrze przygotowaną i wyważoną grą. Świąteczna promocja na PS Store to także The Crew 2, które zakupimy za 79 złotych (wcześniej 289). Dodatkowo możemy zaopatrzyć się w NBA 2K19, które kosztowało nas będzie 145 złotych. Jest w czym wybierać, bo na PS Store znajdziemy obecnie także promocje, gdzie znajdują się tytułu tańsze, niż 43 złote. Wśród nich chociażby pierwszy Tomb Raider, za którego przyjdzie nam zapłacić raptem 29 złotych. Nic tylko grać! Pełną listę gier, które obejmuje świąteczna promocja w PS Store, znajdziecie TUTAJ.

Gry i konsole znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Store / Opracowanie własne

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...