ttgear

Swobodna rozmowa w dowolnym języku? Travel Translator to zapewni!

Parlez-vous français? Sprechen sie deutsch? Do you speak English? Prawie każdy z nas w pewnym momencie swojego życia usłyszy tego typu pytania, oczywiście zawsze można się pokusić o odpowiedź w stylu „Yes, of course, natuerlich, jawohl, absolument” znaną nam bardzo dobrze dzięki genialnemu Naczelnikowi Mieczysławowi. A co poradzić w sytuacji, gdy naprawdę chcemy się z kimś dogadać w nieznanym nam języku?

ttgear

Dylemat ten rozwiązuje najnowsza aplikacja Travel Translator, stworzona przez polską firmę Proexe dostępna dla „zegarków” Samsunga serii Gear, poprzez sklep Samsung Apps (warto w tym miejscu dodać, że planowane jest również wydanie jej na Androida). Apka ta umożliwia tłumaczenie tekstów bezpośrednio z mowy. Oznacza to, że wystarczy wybrać język, w którym mówimy, oraz ten, w którym chcemy otrzymać przekład, powiedzieć cokolwiek, a po chwili nasz zegarek odezwie się w języku docelowym i powie dokładnie to, co chcieliśmy. Proste prawda?

Właśnie prostota jest główną siłą tego oprogramowania. Polski zespół słusznie założył, że im prościej tym lepiej, i choć aplikacja obsługuje w tym momencie aż 37 języków, wszystkie one są dosłownie pod ręką, a raczej, w tym wypadku, na ręce. Program ten umożliwia również konwersacje pomiędzy urządzeniami, w których jest zainstalowany, możliwość ta dodatkowo zwiększa funkcjonalność i jeszcze bardziej ułatwia wykorzystanie go w praktyce.

Te rozwiązania zapewniły Travel Translatorowi kwalifikację do TOP 10 najlepszych aplikacji na świecie i szanse na walkę o pierwsze miejsce w konkursie Samsung Gear App Challenge, w którym decydującym głosem jest głos publiczności, czyli Wasz! Szczerze polecam zagłosowanie na to oprogramowanie, nawet jeżeli z niego nie korzystacie, niech świat widzi jaka Polska Wielka!

Zagłosować możecie tu: http://bit.ly/traveltranslator, a tu macie link ułatwiający i tłumaczący krótki proces głosowania: http://tt.proexe.pl/

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...