You are here
Symulator komornika – Repo Man nadciąga i zabierze ci pieniądze! Gry pc 

Symulator komornika – Repo Man nadciąga i zabierze ci pieniądze!

Wygląda na to, że doczekamy się kolejnej ciekawej i wywołującej kontrowersje gry. Trudno inaczej określić produkcję, którą w skrócie opisują dwa słowa – symulator komornika. Tak, Repo Man to tytuł, który z pewnością nie przejdzie niezauważony, choć to nie pierwsza tego typu gra bazująca na drażliwych społecznie tematach.

symulator komornika Repo Man

Mieliśmy już do czynienia z bardzo dużą ilością symulatorów, które wydawały się bezcelowe. Niektóre z nich były za to całkiem zabawne, jak chociażby ten, gdzie przyszło nam kierować kozą. W planach jest też Priest Simulator, a teraz możemy zacierać ręce i czekać na to, aż sami wejdziemy w skórę komornika.

Symulator komornika

Pod koniec listopada swoją premierę na Steam ma mieć bowiem Repo Man, czyli nowa produkcja od polskiego Baldur Games. Studio ma na swoim koncie już Grave Keeper, a teraz przyszła pora na zmianę gatunku i wkroczenie na rynek symulatorów. Dobrze wiemy, że zawsze znajdą się na nie jacyś chętni, choć w tym przypadku sama gra ma być czymś więcej, niż tylko zwykłym zbieraniem środków. Twórcy zapewniają bowiem, że przyjdzie nam zmierzyć się z dużą ilością wyborów moralnych, które mogą wpłynąć na fabułę gry.

https://youtu.be/kf1FqsDRN00

Symulator komornika, jak sama nazwa wskazuje, sprawi, że wcielimy się w człowieka odzyskującego długi. Krótka zapowiedź gry pokazuje, że przyjdzie nam chodzić po domach dłużników i wyszukiwać wartościowe przedmioty. Będziemy mogli sprzedawać je później na aukcjach internetowych, a to zapewne dopiero początek tego, jak będziemy mogli zarabiać. Przejmowanie kosztowności może być problematyczne, ale my jako gracze będziemy mogli też robić to… siłą. Tak przynajmniej można wywnioskować z trailera. Zapewne bliżej premiery zostaniemy szerzej obsypani informacjami na temat produkcji. Wiadomo za to, że w pierwszej kolejności zmierza ona na PC-ty. Premiera zapowiedziana została na 20 listopada na Steam.

PC-ty oraz laptopy do grania, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Steam / YouTube / Baldur Games / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment