Szpiegowanie Świętego Mikołaja z Google. Powinieneś pokazać to dziecku

Śledzenie Świętego Mikołaja może sprawić mnóstwo frajdy, szczególnie jeśli uczynimy to przy użyciu aplikacji mobilnej lub strony internetowej przygotowanej przez Google. Zanim jednak zaczniecie szpiegować gwiazdora, zapoznajcie się z grami dostępnymi na wspomnianych platformach.

Świętego Mikołaja

Nie wierzę już co prawda w Świętego Mikołaja i jak mniemam, nie jestem w tym osamotniony. Niemal każda znana mi dorosła osoba wie, że gwiazdor to mit. Na szczęście bardzo przyjemny mit, który pozwala najmłodszym cieszyć się jeszcze mocniej otrzymanymi prezentami. Warto podtrzymywać tradycję, w czym pomoże nam… a jakże, Google.

Śledzimy Świętego Mikołaja

Gigant z Mountain View pozwoli nam śledzić ruchy Świętego Mikołaja za pomocą aplikacji mobilnej dla smartfonów oraz za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. Taka możliwość pojawi się jednak dopiero 24 grudnia. Do tego czasu możemy zainteresować się dostępnymi na platformach grami. Mało tego — jeśli macie dzieci, po prostu nie możecie przegapić takiej okazji. Nie są to typowe gierki, a mini-produkcje o charakterze edukacyjnym. Kreatory, tłumaczenia, programowanie, nauki muzealne czy zabawa z muzyką — każdy element będzie mógł sprawić dziecku mnóstwo frajdy. Dorosłemu również.

Jeśli więc macie wolny wieczór i możecie spędzić go z dzieckiem, przygotujcie gorącą czekoladę i zasiądźcie z pociechą przed monitorem. Świetna zabawa gwarantowana.

Źródło: Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...