Nowy MIX

T-Mobile Nowy MIX z bonusowym internetem

T-Mobile startuje z odświeżoną ofertą będącą połączeniem zalet abonamentu oraz opcji na kartę. Co ważne, osoby zdecydowane na Nowy MIX mogą otrzymać o 50% więcej internetu. Wystarczy spełnić jeden prosty warunek.

Nowy MIX
fot. T-Mobile

Nasz rynek telekomunikacyjny pod względem różnorodności wypada naprawdę dobrze. Cenniki nie zwalają z nóg, pakiety internetowe prezentują się sensownie, a wybór dogodnej dla siebie oferty… cóż — jest szeroki. Teraz go grona i tak interesujących ofert dołącza Nowy MIX od T-Mobile. Sprawdźmy, co dokładnie oferuje.

Nowy MIX od T-Mobile

Zacznijmy od tego, czym jest MIX. To nic innego jak hybryda oferty na abonament z prepaidem. Decydując się na rzeczoną opcję, deklarujemy okres zobowiązania, który w tym konkretnym przypadku nie jest liczony miesiącami, a liczbą doładowań. Tak, doładowań, co przywodzi na myśl oferty na kartę. Wiemy już, że mamy do czynienia z mieszanką dostępnych na rynku rozwiązań. Przejdźmy do szczegółów.

Nowy MIX
fot. T-Mobile

Użytkownicy oferty Nowy MIX w T-Mobile, przyszli klienci, mają do wyboru trzy opcję. Pierwsza zakładająca 30-złotowe doładowania pozwoli korzystać z nielimitowanych rozmów w T-Mobile oraz Heyah, 200 minut do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz 1 GB pakietu internetowego. Opcja 40-złotowa wygląda podobnie, ale tutaj dostaniemy aż 400 minut do wszystkich sieci oraz 4 GB internetu. Najdroższy wariant za 50 złotychto 600 minut do wszystkich sieci oraz 6 GB pakietu internetowego.

W przypadku dwóch pierwszych wariantów możemy skorzystać z usługi Supernet Video w cenie 5 zł miesięcznie. W najwyższej opcji dodatek jest w pełni darmowy.

Przejdźmy do bonusowego pakietu internetowego. T-Mobile postanowiło zwiększyć podstawowy pakiet dostępny w usłudze Nowy MIX od 50%. Oznacza to dodatkowe 1, 2 lub 3 GB. Aby je zdobyć, należy jednak wyrazić zgody marketingowe. Nie jestem przekonany, czy gra jest warta świeczki, ale jeśli nie przeszkadza wam tego typu zobowiązanie, sama oferta wygląda interesująco.

Szczegóły oferty Nowy MIX T-Mobile znajdziecie TUTAJ. Smartfon oraz tablety kupicie na Vipelektrogadzet.

Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....