You are here
T-Mobile umożliwi nam nieograniczony przepływ danych w roamingu bez dodatkowych opłat! artykuły 

T-Mobile umożliwi nam nieograniczony przepływ danych w roamingu bez dodatkowych opłat!

T-Mobile zaprezentował wczoraj najnowszą część inicjatywy Uncarrier, która będzie oferować nieograniczone, globalne przesyłanie danych i usług tekstowych bez dodatkowych opłat. Wszystko ma zacząć się 31 października.

T-mobiile750x300

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że wyjeżdżając za granicę, opłaty za roaming są czasami kosmiczne. Mogą spokojnie zrujnować nasz budżet nawet w tydzień. T-Mobile sprawdziło, że nawet 40% Amerykanów wyłączało usługę roaminu, gdy wyjeżdżało za granicę. Operator twierdzi, że usunięcie tej blokady przysłuży się do większej chęci używania telefonu za granicą. Firma ma nadzieję, że usługa obejmie ponad 100 krajów świata. Czy im się to uda?

Nie ujawniono jeszcze wszystkich szczegółów nowego planu i nie wiadomo jaki poziom miałaby mieć oferowana usługa. Firma twierdzi, że dostarcza jak najszybsze usługi takie jak np. internet, dla klientów, którzy są za granicą, ale po sprawdzeniu okazało się, że jednak 128 kilobajtów, które oferuje, to wciąż za mało.

Global-Service-1

Oprócz bezpłatnych usług roamingowych, T-Mobile oferuje także Stateside Talk International & Tekst, która oferuje zniżki na rozmowy i SMSy wychodzące z USA do wszystkich krajów, w których jest zasięg firmy. W Stanach połączenie z telefonami komórkowymi ma wynosić 20 centów, a połączenia na stacjonarne i wiadomości tekstowe maja być nieograniczone w ponad 70 krajach. Za wielką wodą ta usługa będzie kosztować dodatkowo 10$ miesięcznie, Polska cena jest jeszcze nieznana.

Zobaczymy, czy T-Mobile idąc tą drogą, zaskarbi sobie większą ilości klientów, bo jak na razie wciąż jest wyprzedzany przez innych operatorów. Naszym zdaniem to naprawdę dobra droga do stania się królem branży telekomunikacji.

 

źródło: theverge.com

Related posts

Leave a Comment