Tablet od Nokii – zdjęcia

Wczoraj plotki o nowym tablecie Nokii, a dzisiaj już pokazały się zdjęcia w sieci. Już nawet sam Steven Elop dał nam do zrozumienia, że firma pracuje nad takimi urządzeniami. Kiedy i czy w ogóle pojawi się tablet Nokii na rynku?

Możemy podejrzewać, że na pewno się pojawi. Nokia wraca do gry, co pokazuje przy ciągłym podkręcaniu Lumii i przy potwierdzeniu informacji o pracy nad tabletem. Zdjęcia tabletu zostały znalezione na portalu WPCentral, została tam tez przedstawiona specyfikacja tabletu.

Nokia Tablet
Tablet na zdjęciu pracuje na Windows RT, jest wyposażony w 1,3 GHz procesor Nvidia Tegra 3, 2 GB pamięci RAM, port USB, HDMI i slot na kartę SIM. Złącze zasilania ma zaczepiane magnetycznie, a ekran wykrywa dotyk równocześnie w 16 miejscach.

Nokia Windows Tablet2
Nie znamy całej specyfikacji, wiemy jednak, że Nokia zrezygnowała z procesora Tegra 3. Czy to oznacza, że wymieni go na Tegrę 4 czy może inny układ jak np. Snapdragon 800 od Qualcomm? Miejmy nadzieję, że tak i jeśli dołożymy dobry aparat i aluminiową obudowę, wtedy będzie to naprawdę mocny zawodnik na rynku tabletów.

źródło: WPCentral

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...