Tablety Lenovo

Nowe tanie tablety Lenovo z Android Go na pokładzie

Mogłoby się wydawać, że ta kategoria sprzętu mobilnego powoli dogorywa. Nic bardziej mylnego. Rynek dojrzał, klienci uregulowali oczekiwania, a producenci starają się im sprostać. Idealnym tego przykładem będą nowe tanie tablety Lenovo, które są pierwszymi (z którymi się zetknąłem) wyposażonymi w system Android Go.

Tablety Lenovo

W mojej ocenie na rynku tabletów pozostali właściwie dwaj producenci. Mowa o Samsungu z rozsądną serią Tab S oraz Apple, które dopieszcza każdą kolejną wersję iPada do granic możliwości. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze Huawei, które swoimi MediaPadami stara się dogonić konkurencję. Każda z firm obrała odmienną, choć sensowną drogę. Teraz do mojej Top Listy dołącza Lenovo, które w przypadku tabletów z Androidem poszło w niską półkę cenową.

Tanie tablety Lenovo

Producent ogłosił łącznie aż pięć tabletów, z których dwa dostępne będą dopiero zimą, sprzedaż dwóch ruszy w październiku, zaś jeden możemy kupić już teraz. “Możemy”, ale tylko pod warunkiem, że mieszkamy w USA, gdyż ten konkretny sprzęt będzie sprzedawany wyłącznie w Walmarcie. Reszta dostępna będzie za pośrednictwem sieci Amazon oraz u wybranych sprzedawców. Co konkretnie zaproponował producent?

  • Lenovo Tab E7 — 7-calowy ekran z rozdzielczością 1040 x 600 pikseli, 2 Mpix kamera główna oraz 0,3 Mpix kamera do selfie. Układ MediaTek MT8163B, 1 GB RAM oraz 16 GB flash. Specyfikację dopełnia akumulator o pojemności 2 750 mAh.
  • Tab E8 — 8-calowy ekran z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, procesor jak u mniejszego brata. Aparaty 5 Mpix oraz 2 Mpix. Zaskoczeniem jest akumulator o pojemności 4 850 mAh.
  • Tab 10 — 10-calowiec z Androidem Go, układem Qualcomm Snapdragon 210 oraz 2 GB RAM.
  • Tab M10 — 10-calowy IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, procesor Snapdragon 450, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane.
  • Tab P10 — To najmocniejsza propozycja, która jest jednocześnie tą najatrakcyjniejszą wizualnie. Szklane plecki, smukła 7-milimetrowa konstrukcja i waga 440 gramów to nie jedyne zalety. Kolejnymi są 4 GB RAM, 64 GB flash z opcją rozbudowy oraz potężna bateria o pojemności 7 000 mAh.

Źródło: Lenovo

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...