Tablety sprzedają się lepiej niż komputery PC

Pamiętacie artykuł, w którym wyjaśnialiśmy do czego służą tablety? Najwyraźniej wiele osób, które go przeczytało, przekonało się do tych urządzeń i szturmem ruszyło do sklepów. Jaki jest tego skutek? Wyniki pokazują, że pod koniec roku, sprzedaż tabletów będzie większa niż komputerów PC.

tablety750x300

Tablety podbijają mobilny rynek. Od momentu, w którym wyszedł pierwszy iPad, czyli 3 lata temu, ten segment rozwijał się tak prężnie, by pobić nawet sprzedaż zwykłych komputerów PC. Ludzie przekonali się do tabletów, dlatego postanowiono sprawdzić prognozy dla tych urządzeń na najbliższe miesiące i wyszło, że pod koniec tego roku dostawy tabletów mają wynieść około 84,1 mln, podczas gdy komputerów PC jedynie 83,1 mln sztuk.

Komputery PC, zwłaszcza notebooki królowały w poprzednich kwartałach, teraz muszą zejść z tronu na rzecz tabletów. Ciekawostka jest to, że wśród urządzeń bez fizycznej klawiatury największą popularnością cieszą się nie te wielkości pierwszego iPada, czyli 10-calowe, a te raczej mniejsze o przekątnej ekranu 7-8 cali.

JeSli jeszcze nie posiadacie tabletu, a chcielibyście go nabyć zapraszamy do naszego sklepu https://vipmultimedia.pl/sklep/.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...