Tak będzie wyglądał nowy Nathan Drake

Panowie z Naughty Dog potrafią narobić smaka na swoje produkcje. Do premiery „Uncharted 4: A Thiefs End” jeszcze rok, a już trudno się na nią doczekać. Szczególnie po pokazaniu przez developera jak będzie wyglądać główny bohater.

u4 750x300 1

Nathan Drake, protagonista każdej z części, zmężniał i wydoroślał. Przynajmniej jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko jego zewnętrzną powłokę. Nowa generacja konsol to nowe możliwości, a te zapowiadają coraz lepszą grafikę. Wprawdzie to nie ona jest najważniejsza, a wiele z najlepiej grywalnych tytułów wcale na niej nie polegało, to połączenie tych dwóch rzeczy gwarantuje murowany sukces. A Naughty Dog do tej pory nie zawiodło ani razu.

u4 750x300 2

Wizualnie nowy „Uncharted” zapowiada się rewelacyjnie. Udowodnił to zarówno trailer, jak i pierwszy gameplay wyświetlony na PlayStation Experience. Gracze mogli zobaczyć jak wygląda rozgrywka i kilka ujęć Nathana z bliska, ale dopiero teraz możemy przyjrzeć się dokładniej awanturnikowi. Opublikowane grafiki koncepcyjne oraz rendery pokazują twarz oraz sylwetkę bohatera. Patrząc na nie, trudno oprzeć się wrażeniu, że w samej produkcji Drake nie będzie już tak dobrze wyglądał. Wielokrotnie zdarzało się, że developer publikując trailery czy grafiki, opierał się na podrasowanych renderach, a nie rzeczywistej rozgrywce. Jeżeli „Uncharted 4: A Thiefs End” będzie tak wyglądało jak na zdjęciach, hit sprzedażowy gwarantowany.

u4 750 3

Wideo z rozgrywki możecie zobaczyć w naszym poprzednim artykule tutaj, a materiał z Playstation Experience dotyczący modelowania postaci zobaczycie poniżej.

Źródło: unchartedthegame.com

Fot: jw., YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...