Talisman Prologue – mobilny król planszówek.

Jeśli trzymając w ręku kostki do gry przypominasz sobie godziny spędzone z kolegami na przemierzaniu rumakiem fantastycznych krain, obmyślaniu sposobu na pokonanie przeciwników i zdobycie Korony Władzy, to teraz masz okazję wyruszyć w nieznane na swoim smartfonie lub tablecie.
Magia i Miecz, czy polski odpowiednik Magiczny Miecz, to gra planszowa, której okres świetności w Lechistanie przypada na lata dziewięćdziesiąte.

Dla tych wszystkich, którzy stęsknili się za grami planszowymi i pamiętają czasy, gdy całe podwórko zbierało się  w domu, by wraz ze swoim ulubionym herosem przeżyć przygodę życia, mają ponownie ku temu okazję. To wszystko za sprawą Games Workshop i Nomad Games, które stworzyły elektroniczną wersję jednej z najstarszych i najlepszych „RPG-planszówek” na urządzenia mobilne.

W wersji na smartfony gra nazywa się Talisman Prologue HD i swoją premierę w AppStore i Google Play będzie miała już 25 kwietnia. Cyfrowy Talizman  trafi na urządzenia przenośne pracujące pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

W owej produkcji gracze otrzymają do wyboru kilka klas postaci, ponad 50 misji, jak również masę ekwipunku do zdobycia.

Podtytuł Prologue wskazuje, że to nie jedyny mobilny Talisman jaki nas czeka. Na lato bowiem zapowiedziano Talisman: Digital Edition nastawiony na tryb multiplayer.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...