overmaxtablet

Tani tablet Overmaxa

Jeśli stoimy przed wyborem tableta, to mamy nie lada wyzwanie. Obecnie jest bardzo dużo takich urządzeń i wszystko zależy od kwoty, jaką chcemy przeznaczyć na tego typu sprzęt oraz do czego chcemy go używać. Overmax przygotował funkcjonalny, a przede wszystkim tani tablet Qualcore 9010.

 
overmaxtablet

Urządzenie charakteryzuje się dużym, bo aż 9-calowym ekranem o rozdzielczości HD 1024 x 600 pikseli. Taki wyświetlacz pozwoli wygodnie przeglądać dokumenty, nieźle sprawdzi się też przy oglądaniu filmów. Qualcore 9010 napędzany jest 4-rdzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,2 GHz wraz z 1 GB pamięci operacyjnej. Takie zestawienie nie powala na kolana, ale pozwala na spokojne korzystanie z tabletu. Użytkownicy dostają 8 GB pamięci na dane, którą można powiększyć stosując karty microSD. Urządzenie zostało wyposażone w dwa aparaty, główny o matrycy 2-megpiksele oraz przedni z 0,3 megapiksela. Zdjęcia robione tymi obiektywami z pewnością pozostawią wiele do życzenia, jednak tablet nie służy do pstrykania fotek. Całość zamknięto w czarnej obudowie z tworzywa sztucznego. Za zasilanie Qualcore’a jest odpowiedzialny akumulator o pojemności 3800 mAh. Na pokładzie znajdziemy również Androida w wersji 4.4, trochę stary, ale bardzo stabilny. Producent wyposaża zestaw w ładowarkę, kabel USB, słuchawki oraz kabel OTG służący do podłączenia zewnętrznego nośnika danych, bardzo przydatna rzecz.

Qualcore 9010 jest tabletem, jakich na rynku jest pod dostatkiem, nie zachwyca potencjalnych klientów swoją specyfikacją, ale nie o to chodzi. Urządzenie ma być proste, wygodne w użytkowani i niezawodne. Tablet trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. I teraz najważniejsze, czyli cena. Qualcore 9010 wyceniono na około 299 zł! Jest to bardzo mało jak za 9-calowy tablet. Nie jest on przeznaczony dla graczy, ale spokojnie wystarczy do przeglądania dokumentów czy serfowania po Internecie.

źródło: informacja prasowa

____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą tabletów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

137 More posts in mobile category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...