torba

Natec Manx: Tania i ładna torba na laptopa

Wielokrotnie zdarza nam się podróżować z laptopem. Nie zawsze dbamy o jego odpowiednie zabezpieczenie. Wkładamy go do plecaka lub torebki, nie myśląc, czy coś mu się może stać. Dlatego warto zainteresować się torbą na komputer. Niedrogą propozycją jest Manx od firmy Natec.

torba

Manx jest torbą wyposażoną w trzy niezależne zamykane przegrody. Do jednej z nich włożymy laptopa o przekątnej ekranu 15,6-cala, do drugiej zasilacz i myszkę, a do ostatniej jakieś dokumenty albo notatki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ każdy na swój sposób może wykorzystać komory, dzięki czemu nie musimy dodatkow nosić ze sobą np. plecaka. Pokrowiec wykonany jest z dobrej jakości materiałów, przy czym nie jest przesadnie ciężki. Waga jest istotnym aspektem podczas przenoszenia komputera, wystarczy, że samo urządzanie nie jest najlżejsze. Wygodne mocowanie minimalizuje dyskomfort z noszenia torby na ramieniu. Manx charakteryzuje się bardzo nowoczesnym, jak i uniwersalny designem. Mogą z niej swobodnie korzystać młodzi komputerowcy, ale także starsi posiadacze notebooków.  Właśnie zbliża się sesja i wielu studentów zabiera swoje laptopy na uczelnie. Wiadomo, każdy moment jest dobry, aby dokończyć projekt albo po konsultacjach z profesorem wprowadzić ostateczne poprawki. Warto wtedy zadbać o nasz sprzęt, żeby podczas podróży nic mu się nie stało.

Torbę Manx wyceniono na 100 zł. Uważam, że to jest bardzo przyzwoita cena, patrząc na jej wielofunkcyjność. Nie stanowi tylko pokrowca na komputer, ale także dokumenty, czy cokolwiek innego, co chcemy w niej przenieść. Wydanie takiej kwoty nawet dla młodego studenta nie będzie aż tak bolesne jak naprawa laptopa po transporcie w złych warunkach. Dużym plusem tej torby jest również wygląd, bowiem nie jest czarna i smutna jak większość oferowanych w sklepach.

źródło: Natec

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...