You are here
Tanie gry CDP.pl w Biedronce Gry 

Tanie gry CDP.pl w Biedronce

Jeśli masz odłożone trochę grosza na gry to proponuję, w lutym skierować swoje kroki do Biedronki. Już od 10 lutego stratuje, bowiem wielka wyprzedaż CDP.pl.

Firma CDP.pl poinformowała, że ich tegoroczna akcja giermaszowa odbędzie się w całej Polsce, przy współpracy z siecią sklepów Biedronka. Obniżka cen obejmie, aż 300 tytułów o łącznym nakładzie pół miliona egzemplarzy. Liczby robią wrażenie! Promocja wystartuje 10 lutego, a zakończy się 23 dnia tego samego miesiąca. W ofercie znajdą się takie tytułu jak: Aliens: Colonial Marines, DiRT 3, StarCraft, Total War: Shogun 2 oraz Worms Revolution: Deluxe Edition. Sugerowana cena wszystkich produktów ustalona została na kwotę 9.99 zł. Więcej informacji ma zostać ujawnionych w niedługim czasie.

Oto co o całym wydarzeniu powiedział Michał Gembicki – dyrektor zarządzający firmy CDP.pl.

– „Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy. Zaproponowana przez nas formuła udostępniania produktów wysokiej jakości w bardzo niskich cenach spotkała się z tak dużą aprobatą ze strony konsumentów, że zdecydowaliśmy się wznieść ją na jeszcze wyższy poziom” (…) „Dzięki jego organizacji w sklepach sieci Biedronka, będącym jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby Graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków. Tak znaczne rozszerzenie kanałów dystrybucji  bez wątpienia sprawi, iż Giermasz stanie się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną, a co najważniejsze – idealnie odpowiadającą na potrzeby konsumentów”.

Jeśli mamy jakieś zaległości w grach to warto wykorzystać nadarzającą się okazję i je nadrobić, tym bardziej, że w ofercie znajdziemy warte uwagi produkcje, a do tego prawie za grosze. Należy przy tym jednak pamiętać, że liczba oraz tytuły gier mogą się różnić, w zależności od sklepu.

Źródło: CDP.pl

Related posts

One thought on “Tanie gry CDP.pl w Biedronce

  1. […] informowaliśmy pod koniec stycznia już dziś startuje wielka wyprzedaż gier CDP.pl, przy współpracy z siecią […]

Leave a Comment