Tanie telefony od Motoroli – to ma sens

Motoroli „małżeństwo” z Google wychodzi na dobre. Widać to szczególnie po zainteresowaniu modelem Moto X oraz jego tańszą wersję Moto G. Producentowi najwyraźniej to nie wystarcza i planuje wprowadzić do swojej oferty wyjątkowo tani smartfon. Jego koszt miałby oscylować wokół 50 dolarów.

motorola-moto750x300

„W większości krajów świata, 179 dolarów to dużo pieniędzy, więc istnieje dość spore zainteresowanie urządzeniami poniżej 179 dolarów. Będziemy patrzeć na ten sektor rynku bardzo uważnie i będziemy chcieli po prostu dostarczać coś w niskiej cenie. Chodzi mi o to, dlaczego smartfony nie mogą kosztować 50 dolarów? Nie ma powodu, by tak właśnie się nie stało i my będziemy na to naciskać.” 

Te słowa wypowiedziane przez COE Motoroli oznaczają jedno – poszerzenie oferty o urządzenia dla mniej wymagającego, ale i oszczędnego klienta. Jak wiadomo nie każdy może pozwolić sobie na kupno topowego lub nawet średniego smartfona. Z kolei budżetowe słuchawki jak na swoje możliwości są stanowczo za drogie.

Za wcześnie na gdybanie na temat prawdodpobnej specyfikacji „tanich” telefonów od Motoroli. Jednak jednego możemy być pewni – konfiguracja będzie przynajmniej kilkakrotnie słabsza od Moto G. To pozwoli na obniżenie kosztów, a co za tym idzie ostatecznej ceny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...