androidmotorola

Lista modeli telefonów Sony otrzymają Androida 6.0

Motorola, HTC i LG opublikowały już oficjalne listy modeli telefonów, które otrzymają Androida 6.0 Marshmallow. Kolejnym producentem udostępniającym wykaz aktualizowanych modeli jest Sony. Lista nie jest krótka.

androidmotorola

Oczywiście w pierwszej kolejności Androida 6.0 dostaną najnowsze słuchawki, czyli Xperia Z5, Z5 Compact oraz Z5 Premium. Nie musicie się martwić, jeśli posiadacie nieco starsze modele; Marshamllow zagości również na Xperii Z3+, Z3, Z3 Compact i Z2. Sony nie wspiera tylko flagowych modeli, tak więc tańsze smartfony, takie jak Xperia M5, C4 Ultra, M4 Aqua oraz C4 też dostaną najnowszy system Google. Niestety producent nie podaje daty udostępnienia oprogramowania na poszczególnych modelach.

Aktualizacja do Lollipopa w wykonaniu Sony była wręcz wzorowa. Systematycznie były wypuszczane „paczki” dla kilku modeli – tak właśnie to powinno wyglądać. Mam nadzieję, że w przypadku Androida 6.0 będzie podobnie. Nie zapominajmy też o potknięciach, czyli aktualizacji do wersji 5.1, która przyniosła wiele problemów. Sam mam Z2 i początkowo korzystało się z niej dosyć opornie, dopiero z czasem sytuacja się poprawiła. Warto nadmienić też, że japoński producent wcześniej prowadził testy oprogramowania; a dokładniej nowej, czy też odświeżonej wersji swojej nakładki systemowej. Niestety, nic się już o tym nie mówi, a szkoda.

Wynik finansowy HTC za trzeci kwartał bieżącego roku jest bardzo słaby. Sony nie jest w o wiele lepszej sytuacji. Nowe Xperie Z5 mają obecnie najlepsze aparaty, co jest niewątpliwym plusem. Jednak inżynierowie wciąż nie poradzili sobie z nadmiernie przegrzewającym się procesorem. Oby Japończycy nie dali plamy podczas aktualizacji do Androida 6.0, ponieważ to może być ich gwóźdź do trumny. Lista modeli jest całkiem pokaźna, tak więc miejmy nadzieje, że będzie dobrze.

źródło:blogs.sonymobile

 

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...