You are here
Teaser Oppo F11 Pro – nadciąga bezramkowiec z wysuwaną kamerą artykuły News 

Teaser Oppo F11 Pro – nadciąga bezramkowiec z wysuwaną kamerą

Niesamowite jest to, jak Oppo stara się dopieszczać swoich klientów. Co chwila wprowadza na rynek nowe urządzenia, a każde z nich zdaje się czymś wyróżniać. To dobrze, bo to oznacza, że firma dalej chce się rozwijać, a kierunek tego rozwoju pokazuje teaser Oppo F11 Pro. Jeszcze niedawno nie było w ogóle pewne czy sprzęt powstanie, a teraz widzimy go w pełnej krasie.

teaser Oppo F11 Pro

Ostatnio Oppo weszło ze swoimi produktami na nasz rynek. Wprawdzie nie możemy jeszcze liczyć na to, że portfolio producenta będzie u nas tak bogate, jak jest w Chinach, to mamy nadzieję, że to się zmieni. Patrząc na to, co Oppo szykuje, bardzo byśmy chcieli widzieć więcej smartfonów producenta w naszym kraju. Oppo nie poprzestaje na wprowadzaniu ciekawych rozwiązań i robi to konsekwentnie od dawna. Co tym razem przygotowało?

Teaser Oppo F11 Pro

Teaser Oppo F11 Pro, który właśnie pojawił się w sieci, pokazuje kilka krótkich ujęć nowego smartfona. Wprawdzie trudno powiedzieć, na ile będą odpowiadały one rzeczywistości, ale miejmy nadzieję, że zaprezentowane rendery oddają ją dość dobrze. Dlaczego? Bo zapowiada się, że nowe Oppo będzie kolejnym bezramkowcem. Tym razem jednak nazwa zdaje się być w pełni adekwatna, choć oczywiście zawsze znajdzie się coś, do czego można się przyczepić. Stworzony materiał pokazuje bowiem urządzenie w całości, a na dolnej części wyświetlacza widoczna jest charakterystyczna „łyżwa”.

To niestety element, którego chyba nie uda się w całości pozbyć producentom. Nie przeszkadza to jakoś strasznie, a może być pomocne przy użytkowaniu smartfonu. W końcu trzeba go za coś trzymać. Jednak sam teaser Oppo F11 Pro faktycznie stara się zaprezentować smartfon, jako urządzenie praktycznie pozbawione ramek. Tylko, że to dalej rendery i animacje, a my z otwieraniem szampana wolimy poczekać do oficjalniej premiery. Tej wprawdzie jeszcze nie ogłoszono, ale to już raczej kwestia dni czy tygodni, niż miesięcy. Inaczej wideo nie znalazłoby się na oficjalnych kanałach Oppo.

Specyfikacja nowego Oppo

Niestety, ale o samych bebechach smartfona nie wiadomo jeszcze praktycznie nic. Oczywiście można trochę pospekulować, ale lepiej chyba poczekać do premiery. Na pewno za to urządzenie będzie wyposażone w aparat z matrycą 48 Mpix. To kolejny smartfon z tak potężnym aparatem, co może cieszyć fanów mobilnej fotografii. Zobaczy, czy soft od Oppo poradzi sobie z jego obsługą. Ciekawe natomiast jest to, że wysuwany moduł aparatu umieszczony został centralnie. Ważne jest to, że nie jest tak gigantyczny, jak w przypadku modelu Find X, a co za tym idzie, jest też mniej atrakcyjny wizualnie.

Teaser Oppo F11 Pro pokazuje jeszcze, że urządzenie będzie wyposażone w czytnik linii papilarny. Ten zostanie umieszczony na tylnym panelu i centralnie. Widzimy także lekko poprawiony design głównych aparatów, których smartfon ma mieć aż trzy. Oppo zapowiada swój nowy smartfon używając określenia Panoramic Screen, ale to chyba tylko medialna nazwa na duży wyświetlacz. Ten ma mieć ponoć przekątną 6.5 cala, czyli dostaniemy kolejny naprawdę potężny telefon. Interesujące jest to, że plotki, które przedostały się do sieci mówią o akumulatorze o pojemności 4500 mAh. I jeżeli to prawda, to F11 Pro jest wyjątkowo „chude”, jak na taką wartość. Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, że może to nie być prawda. Niemniej smartfon zapowiada się wyjątkowo interesująco, zobaczymy jeszcze ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Sądzimy, że niestety całkiem sporo.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Oppo / YouTube / Twitter / GSM Arena / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment