Techland Wydawnictwo ujawnia szczegóły na temat polskiego wydania gry Deponia Doomsday

Według zapewnień „Techlandu” najnowsza odsłona serii „Deponia” o podtytule „Doomsday” w wersji na platformę „PC” na polskim rynku pojawi się w kwietniu. Rodzime wydanie ma być nie tylko bogatsze, ale i atrakcyjne cenowo. Dodatkowo dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat fabuły gry oraz doczekaliśmy zwiastuna premierowego.

Deponia slide

Rufusa ze snu wybudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił swoje życie, aby uratować Deponię. Jednak cena, jaką przyszło mu za to zapłacić, była ogromna, ponieważ w konsekwencji miasto Elizjum rozbiło się o powierzchnię planety. Bohater miał stawić czoła okrutnym Fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse na powodzenie – wysadzić Deponię w powietrze! I… Zapuścić wąsy.

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Jednak czy faktycznie był to tylko zły sen? Z pomocą McChronicle’a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tak po krótce przedstawia się fabuła najnowszej przygodówki z klasycznym interfejsem typu Point & Click studia „Deadalic Entertainment”. Więcej informacji o tytule znajdziecie pod tym adresem.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows Vista SP1;

 • Procesor: Dual Core 2 GHz;

 • Pamięć operacyjna: 2 GB;

 • Dysk twardy: 3,2 GB;

 • Karta grafiki: GeForce 9400/Radeon HD 3400 lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8/10;

 • Procesor: Dual Core 2.6 GHz;

 • Pamięć operacyjna: 3 GB;

 • Dysk twardy: 3,2 GB;

 • Karta grafiki: GeForce 9400 GT/Radeon HD 4500 lub lepsza.

  http://www.youtube.com/watch?v=YeJjxSuOzLs

Polscy fani serii za rodzime wydanie „Deponia Doomsday” zapłacą 59,90 zł dodatkowo otrzymując artbook oraz ścieżkę dźwiękową z gry. „Techland Wydawnictwo” wychodząc naprzeciw graczom, którzy cenią sobie oryginalny dubbing, postanowiło wydać tytuł w polskiej kinowej wersji językowej (z napisami).

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...