You are here
Testy taniego Netflixa na smartfony zakończone i to nie jest dobra wiadomość artykuły News 

Testy taniego Netflixa na smartfony zakończone i to nie jest dobra wiadomość

Nie tak dawno Netflix wystartował z testowym programem, w ramach którego użytkownicy serwisu z Korei Południowej, Indii i Malezji mogli skorzystać ze specjalnego tańszego abonamentu. Szkopuł w tym, że plan zakładał ograniczenie możliwości korzystania z Netflixa do urządzeń mobilnych — smartfonów.

Netflix
fot. Pixabay

Netflix stale prowadzi testy i eksperymenty na lokalnych grupach użytkowników, którzy otrzymują możliwość korzystania z nowości. Nowości, które tak naprawdę mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Koronnym przykładem jest tak zwany „tani abonament na smartfony” zakładający odtwarzanie tylko na wspomnianym urządzeniu.

Nie będzie taniego Netflixa

Serwis The Korea Harald poinformował o tym, że Netflix zakończył testy wspomnianego planu abonamentowego. Włodarze platformy VOD dodali:

Testy, które prowadzimy, nie muszą być wdrożone jako plany dla użytkowników. Netflix będzie kontynuować wysyłki, aby zapewnić swoim użytkownikom najlepszą rozrywkę.

Biorąc pod uwagę to, że plan kosztował jedyne 3 dolary na miesiąc, czyli niespełna 12 złotych, jest to raczej zła wiadomość. Jeśli rzeczona oferta nie przyjęła się we wspomnianych krajach, w których teoretycznie miała ona potencjał, nie spodziewałbym się jej debiutu w Europie, w Polsce.

O filmowych i serialowych nowościach na Netflixie możecie przeczytać we wpisach mojego redakcyjnego kolegi Bartosza. Urządzenia idealnie nadające się do konsumpcji treści wideo znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: The Korea Herlad

Related posts

Leave a Comment