The Last of Us 2 pojawiło się na horyzoncie

W momencie w którym Naughty Dog ma problemy przy produkcji Uncharted, aktorzy głosowi odkrywają pozostałe sekrety studia. Przypadek?

W tym tygodniu na trwającym konwencie Metrocon aktor Nolan North „zdradził”, że wie, iż w produkcji znajduje się druga część The Last of Us, jednego z największych przebojów studia Naughty Dog. Aktor oprócz tego podzielił się z widownią spoilerami na temat pierwszej części i przypuszczeniami na temat sequelu. Na innym wydarzeniu, Indy PopCon – Troy Baker, również aktor głosowy (min. Bioshock, Far Cry, Last of US, Batman: AO) pytany o następną część The Last of Us powiedział, że nic na jej temat nie wie, jednak ufa studiu Naughty Dog i reżyserom pierwszej części, że przedstawią kolejną historię w należny jej sposób (jeśli powstanie). Trudno mówić tu o jakimkolwiek potwierdzeniu w przypadku Troya Bakera, lecz dociekliwi użytkownicy NeoGafu dogrzebali się do danych pracownika studia Secret Six, które dostarczało artworki i koncepty postaci do pierwszej części gry, w których pod punktem „obecne projekty” wymienia The Last of Us 2. To wszystko naszym zdaniem wskazuje na zbliżającą się zapowiedź The Last of Us, być może już na tegorocznym Gamescom. W obliczu bardzo udanej prezentacji Microsoftu na E3 w tym roku Sony musi się bardzo postarać i pomimo już bardzo mocnego line-upu tytułów może prezentować kolejne hity, które odciągną uwagę publiki od poważnych problemów z produkcją Last Guardian i Uncharted, który jak już wiadomo, nie wyciągnie 60 klatek na sekund mimo wysiłków Naughty Dog.

http://www.youtube.com/watch?v=YHWChn7AvoQ

The Last of Us to największy hit first party jaki wydało Sony w 2013 roku. Gra otrzymała ekstremalnie wysokie noty od recenzentów i podbiła serca rzeszy graczy, pomimo, że była krokiem wstecz względem Uncharted pod wieloma względami. Poruszająca i szokująca historia przypominała łudząco rekordowo popularne w tamtym okresie Walking Dead, podmieniając zombie na tykaczy i oferując brutalne, realistyczne spojrzenie na świat po skażeniu biologicznym. Sama rozgrywka opierała się głównie na skryptach i zamkniętych fragmentach angażujących gracza w skradanie lub walkę, nie prezentując niczego rewolucyjnego, aczkolwiek dopieszczając wymienione mechanizmy (np. noszenie drabin lub egzekucje cegłami) do perfekcji. Gra wyglądała rewelacyjnie podczas premiery, na tyle dobrze, że Sony zdecydowało się stworzyć remake na PS4 w czasie krótszym niż rok od premiery tytułu, zmieniając tylko rozdzielczość i dorzucając dodatek fabularny. Z pewnością druga część gry będzie oferowała więcej wolności i szokującą, emocjonalną historię na przynajmniej poziomie pierwszej części.

Źródło: Neogaf

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz

zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...