You are here
Czyżby Samsung wyhodował sobie następnego flagowca? News 

Czyżby Samsung wyhodował sobie następnego flagowca?

Premiera wyjątkowo smukłego telefonu od Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Producent nie kryje się z tym, jak jego Galaxy A8 będzie wyposażone. Teraz dostaliśmy możliwość zobaczenia jak smartfon prezentuje się na żywo. A prezentuje się wyjątkowo ciekawie.

 
a88 750x300 1
O nowym produkcie Samsunga wiemy już bardzo dużo. Cały czas jednak tajemnicą pozostaje to, czy sprzęt pojawi się poza rynkiem azjatyckim. Producent twierdził wprawdzie, że nie przewiduje wypuszczania Galaxy A8 nigdzie indziej poza Chinami, ale nie wykluczamy takiej ewentualności. Nie mielibyśmy nic przeciw temu.
Film, który pojawił się w Internecie, pokazuje smartfona w pełnej krasie. Działający na Androidzie 5.1.1 telefon działa bez zarzutu, przynajmniej na jego krótkiej prezentacji. Samsung Galaxy A8 to słuchawka z ekranem o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1920×1080 px, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 386 ppi. Wyświetlacz oczywiście wykonano w technologii Super AMOLED, która zapewnić ma nienaganny odbiór obrazu.
Sercem urządzenia jest procesor od Qualcomma, który tym razem nie jest popularnym Snapdragonem 810. Tym razem Galaxy A8 dostało czterordzeniowego Snapdragona S615 (2×1,7 GHz oraz 2x1GHz). Procesor wspierany będzie przez 2 GB RAM, a użytkownik do swojej dyspozycji dostanie 16 GB pamięci wewnętrznej. Tę oczywiście można będzie rozszerzyć o dodatkowe gigabajty za pomocą karty microSD.
http://www.youtube.com/watch?v=lzmmr1pt_cM
Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie skanera biometrycznego, który został „ukryty” pod głównym przyciskiem „home”. Galaxy A8 dostanie też całkiem przyzwoite aparaty. Ten normalny będzie miał matrycę 16 megapikseli, a do strzelania selfie 5 megapikseli. Wartości jak najbardziej odpowiednie, tak samo jak pojemność akumulatora. Bateria 3050 mAh spokojnie wystarczy na potrzeby smartfona.
Kiedy smartfon oficjalnie się pojawi? Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych tygodni, a my trzymamy kciuki, żeby zawitał także do nas. Jeżeli Samsung nie przeszarżuje z ceną, Galaxy A8 będzie wyjątkowo interesującym modelem.
Źródło: SamMobile
Fot: jw.
____________________
Po smartfony od Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Related posts

Leave a Comment