Super Duper

The Super Duper Minecraft Musical

Microsoft szykuje się do wprowadzenia aktualizacji Minecrafta, z której to okazji w sieci pojawił się The Super Duper Minecraft Musical promujący rzeczony update. Czego możemy spodziewać się po nadchodzących uaktualnieniu i jakie są dalsze plany związane z “pikselowym” światem Minecrafta? Sprawdzamy.

Super Duper

Z Minecraftem spędziłem raptem kilkanaście godzin, które podzieliłem pomiędzy wersją desktopową i mobilną. Faktem jest, że produkcji nie udało się mnie porwać, co nie znaczy, że uważam ją za niewartą uwagi. Przeciwnie, tytułowa gra to nie tylko pikselowa zabawa w niemal otwartym świecie skierowana do najmłodszych fanów elektronicznej rozrywki. W Minecrafcie znajdziemy szereg rozwiązań wspierających doskonalenie kreatywności, która może przydać się w szkole, pracy oraz w pozostałych elementach dnia codziennego. Jeśli dotychczas przed sięgnięciem po tytuł powstrzymywała was jego nieco archaiczna grafika, możecie zacząć zbierać pieniądze — idą zmiany.

The Super Duper Minecraft Musical

Tytułowy musical powstał przy okazji tworzenia potężnego uaktualnienia Minecrafta. Sceny, które możemy oglądać w, co by nie mówić, interesującym klipie pokazują, jak zmieni się wirtualny świat, po którym podróżują gracze. Nie, nie oznacza to permanentnego końca pikselowego świata. Mowa jedynie o odświeżeniu pewnych tekstur, które po aktualizacji będą jeszcze przyjemniejsze dla oka. Mam tu na myśli głównie otaczającą gracza naturę — wodę, rośliny oraz niebo.

Sam klip może przyciągnąć męską część fanów gier wideo, a to dzięki występującej w Super Duper Musical Melissie Benoist. Urodziwa aktorka znana jest między innymi z serialu Supergirl.

Co po Super Duper?

Aktualizacja Minecraft Super Duper trafi do użytkowników konsol Xbox One X oraz PC-tów już w przyszłym roku. Nie mniej, warto podkreślić, że twórcy już teraz opracowują kolejny potężny update nazwany — Aquatic. Rzeczona paczka to zbiór graficznych elementów związanych ze światem podwodnym, który w Minecrafcie wyglądał dotychczas zwyczajnie słabo.

Choć nie tytułowa produkcja nie jest w kręgu moich zainteresowań, cieszę się, że jest stale rozwijana. Bez wątpienia jest to gra, która na dobra zakorzeniła się w świadomości fanów produkcji sieciowych i ciężko dziś znaleźć choćby jednego nastolatka, który nie miałby styczności z Minecraftem. Kto wie, może to właśnie dzięki opisywanemu odświeżeniu wirtualnego świata zdecyduję się na kupno produkcji i dłuższą z nią zabawę.

Źródło: Mashable

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...