The Walking Dead w edycji GOTY, dostępne w Polsce

Wszyscy miłośnicy zombie mają powody do zadowolenia. Za sprawą Techlandu, konsolowi gracze otrzymali bogate wydanie przygodówki The Walking Dead, w edycji Game of the Year.

Nie minęło dosłownie kilka dni, a już wydawnictwo Techland może się pochwalić nową produkcją dostępną w swojej ofercie. The Walking Dead, bazuje na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana. Tytuł należy do gatunku gier przygodowych, opartych na mechanizmie poin&click. Wydanie Game of the Year zawiera wszystkie pięć wydanych do tej pory epizodów oraz dodatek DLC400 Days.

The Walking Dead to mroczny, pełen napięcia horror niepodobny do żadnego innego! Telltale Games udało się niesłychanie trudne zadanie, jakim jest oddanie unikalnego charakteru komiksów The Walking Dead autorstwa Roberta Kirkmana. Zachowano ich esencję i klimat, co wyraża się w przerażających dylematach moralnych angażujących gracza w rozgrywkę. Pudełkową wersję The Walking Dead GOTY wraz z DLC 400 Days, wydajemy zaraz przed rozpoczęciem drugiego sezonu tej wyjątkowej gry. Mam nadzieję, że ten „prezent gwiazdkowy” przypadnie naszym graczom do gustu.” – tak skomentował wydarzenie Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Produkcja utrzymana w klimatach zombie survival zdobyła liczne nagrody, w tym m. in. BAFTA oraz Game of the Year Edition, jak i otrzymała wysokie oceny od branżowych serwisów.

Oglądasz na własną odpowiedzialność. Możliwe spojlery:

http://www.youtube.com/watch?v=LSPkMBTqW6Q

The Walking Dead GOTY dostępne jest na konsole: Xbox 360 oraz PlayStation3, w sugerowanej cenie 129,90zł.

Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.

Żródło: Techland

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...