Slide

TheTankers – gra studia OurGames doczekała się wersji 1.02

Projekt studia OurGames doczekał się kolejnej wersji, o oznaczeniu 1.02. Jakie zmiany w rozgrywce niesie za sobą nowa odsłona gry?

Nie tak dawno pisaliśmy o debiutanckim projekcie studia OurGames. Od tego momentu trochę wody w Wiśle upłynęło, jednak twórcy nie spoczęli na laurach i dalej pracowali nad rozwojem swojego produktu. Takim, oto sposobem doczekaliśmy się TheTankers, w wersji 1.02. Niby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że od tej pory sami możemy tworzyć plansze do gry, a to za sprawą zaimplementowanego do produkcji edytora. Jeśli chcecie przetestować czy stworzona przez Was mapa jest grywalna, proponuję zaznajomić się ze skrótami klawiszowymi dostępnymi pod tym adresem.

http://www.youtube.com/watch?v=g-oSHi6UkJE

OurGames to niezależny deweloper gier, w którego skład wchodzi dwójka młodych „zapaleńców”: Wojciech „Saurian” Danaj oraz Eryk „Eri” Przychocki (designer), muzycznie wspieranych przez Michała „ArthEasta” Kosmalę (muzyk). Gra TheTankers jest ich debiutanckim dziełem. Nie trudno zauważyć, że wyżej wspominany tytuł to remake, do tej pory popularnego tworu – Battle City – wydanego na konsolę NES.

Więcej informacji o OurGames oraz samą grę znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...