ZTE Reyo – smarfon na wyłączność Orange

Urządzenia mobilne, będące produktem „na wyłączność” operatora zwykle nie prezentowały nawet średniego poziomu. W przypadku nowego modelu ZTE jest inaczej. Urządzenie jest naprawdę ciekawą propozycją, szczególnie, że smarfon oferowany będzie za symboliczną złotówkę. Nawet w przypadku tańszych taryf.

Bez nazwy-1

Słuchawki Chińskiego producenta, będącego na rynku od 2007 roku stają się coraz bardziej pożądanymi produktami. Czego naturalnym następstwem jest zainteresowanie współpracą ze strony operatorów sieci komórkowych. Często dostawcy usług telekomunikacyjnych idą o krok dalej i pragną posiadać wybrany model smartfona na wyłączność. Wspomniany model współpracy zainteresował Orange Polska, czego owocem ZTE Orange Reyo.

Urządzenie jest wyposażone w 5-calowy ekran IPS5, pracujący w rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Duży wyświetlacz, wykonany w technologii gwarantującej szerokie kąty widzenia – świetnie, lecz co z rozdzielczością? Ta, jak na rozmiary sprzętu jest zwyczajnie za mała, co może skutkować brakiem ostrości obrazu.

Producent zdecydował się zastosować w Orange Reyo dwurdzeniowy układ Mediatek MT6572, z zegarem taktowanym częstotliwością 1.3 GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Taka konfiguracja powinna pozwolić na płynną pracę Androida JellyBean w wersji 4.2.

Smartfon posiada kilka bardzo przydatnych aplikacji, które mogą zostać docenione przez osoby mniej obeznane w obsłudze tego typu urządzeń. Pierwszym programem jest Orange Assistant,  którego zadaniem jest oswojenie użytkownika z telefonem oraz systemem na nim zainstalowanym. Drugą aplikacją będącą częścią oprogramowania jest Orange Gesture. Pozwala ona przyporządkować gestu lub symbole do konkretnej funkcji lub polecenia.

ZTE Orange Reyo dostępny będzie wyłącznie w sieci Oragne, w wybranych planach taryfowych (Smart Plan Multi,, Smart Plan Halo).

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...