Thrustmaster T150 – kierownica dla miłośników rajdów samochodowych

Jeśli naszym marzeniem było zostać kierowcą samochodu rajdowego, a do poziomu profesjonalisty jeszcze sporo nam brakuje, doskonałym rozwiązaniem naszego problemu okazać się może kierownica „Thrustmaster T150”.

Dzięki kontrolerowi amerykańskiego producenta, który ma w pełni naśladować kierownice montowane w samochodach rajdowych, każdy gracz będzie mógł się poczuć tak, jakby uczestniczył w prawdziwych rajdach samochodowych. Odczucia takie zapewnić powinny: 28-centymetrowa średnica, ergonomiczny, wyprofilowany kształt czy gumowane uchwyty. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać promień obrotu koła od 270 do 1080o. Warty wspomnienia jest także czujnik o 1`2-bitowej rozdzielczości dbający o precyzję ruchów.

Model „T150” wzbogacony został o technologię „TouchSense”, co przekłada się na odczuwanie realnego oporu oraz utrudnień w sterowaniu podczas rajdu. Takie rozwiązanie ma pozytywny wpływ na pełną immersję gracza.

W zestawie oprócz samej kierownicy znajdziemy także zoptymalizowany system pedałów z możliwością kąta nachylenia oraz hamulcem z progresywnym oporem. Ciekawostką pozostaje również fakt, iż kontroler kompatybilny jest z zestawami pedałów od „Thrustmastera” (T3PA i T3PA-PRO) oraz skrzynią biegów TH8A. Fani czterech kółek pragnący rozbudować swój zestaw zapewne zacierają już ręce z zadowolenia.

Kierownica dedykowana jest „PlayStation 4”, a parowanie ze sobą sprzętu następuje od razu po podłączeniu go do konsoli. Z kontrolera skorzystają także użytkownicy „PS3” oraz pecetowcy.

Sugerowana przez polskiego dystrybutora – firmę „Impakt” cena detaliczna „Thrustmaster T150” ustalona została na kwotę 899 zł.

Źródło: Thrustmaster

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów firmy „Thrustmaster” w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...