Trip Tracker od Ubera, czyli jak ułatwić sobie życie w mieście

Uber wprowadził narzędzie, które pozwoli na śledzenie trasy jaką pokonuje bliska nam osoba. Od teraz możemy śledzić w czasie rzeczywistym jazdę któregoś z członków rodziny.

Trip Tracker, bo o nim mowa, jest prostym narzędziem, które pozwoli bliskim osobom na wzajemne analizowanie swojej trasy. Dołączono go do profili rodzinnych, dzięki czemu każdy z członków rodziny dostanie powiadomienie, kiedy ktoś z bliskich będzie odbywał przejazd. Całość trasy wyświetlana jest w czasie rzeczywistym na mapie, a my śledzimy jej przebieg. Narzędzie, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się małym udogodnieniem, jest doskonałe dla rodziców lub opiekunów.

Obserwowanie trasy, jaką odbywa właśnie nasz bliski, jest możliwe, gdy mamy członków rodziny podpiętych pod to samo konto. Pamiętajmy, że w każdej chwili możemy do niego dodać kolejną osobę. Powiadomienia o trasie wyświetlają się na jej początku i końcu. Nowa funkcja ma zostać wdrożona na całym świecie.

To jeszcze nie wszystko, bowiem należy pamiętać o tym, że Uber umożliwia od marca wszystkim członkom małej, zaufanej grupy, jaką jest profil rodzinny, korzystanie z jednej karty płatniczej. Jeśli dodamy kogoś do tej grupy, to nie tylko mamy możliwość śledzenia przebiegu jego trasy, ale możemy też opłacić mu przejazd. Rodzice docenią nowe narzędzie Ubera, kiedy nie dość, że opłacą dziecku przejazd, to jeszcze będą je mieli przez cały czas na oku. Świadomość tego, że nasza pociecha jest bezpieczna, jest czymś, czego nie trzeba tłumaczyć. Jest to również doskonała opcja, kiedy komuś zabraknie środków, a będzie musiał gdzieś dotrzeć.

Pamiętajmy też o innym wymiarze, jaki niesie ze sobą narzędzie Trip Tracker – ułatwi nam ono poruszanie się w miejskim gąszczu. Naszym zdaniem Uber wprowadził naprawdę pożyteczną opcję, szczególnie dla rodziców i opiekunów. 

 

Źródło: TechCrunch

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...