Trwa cykl imprez LEGO Video Games – następny przystanek Wrocław!

W drugi weekend listopada zapoczątkowany został cykl imprez promujących gry video LEGO – LEGO Video Games. Pierwszymi mieszkańcami, którym dane było zapoznać się z produkcjami sygnowanymi marką LEGO, byli Warszawiacy.

W najbliższy weekend wydarzenie LEGO video Games zawita do Wrocławia. Wszystkich chętnych zapraszamy w dniach 29-30.11, między godziną 10:00, a 18:00 do centrum handlowego Magnolia Park. Na odwiedzających ewent czekają liczne atrakcje. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli wspólnie zagrać na PlayStation 4 w znane tytuły z serii LEGO Video Games. Wśród gier znajdziemy m. in.: LEGO Hobbit, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Przygoda Gra Wideo oraz najnowsza odsłona cyklu – LEGO Batman 3: Poza Gotham. Osoby uwielbiające rywalizację, będą mogły z kolei zmierzyć się z innymi w turnieju, o tytuł Mistrza LEGO Video Games.

Do tej pory wydarzenie zawitało do następujących miast:

  • 08-09.11 – Warszawa – Arkadia
  • 15-16.11 – Gdańsk – Galeria Bałtycka
  • 22-23.11 – Poznań – Galeria Malta

Jeśli kogoś ominęła przygoda z produkcjami spod szyldu LEGO, będzie mógł odwiedzić poniższe miasta, w celu nadrobienia zaległości:

  • 29-30.11 – Wrocław – Magnolia Park,
  • 06-07.12 – Katowice – Silesia City Center,
  • 13-14.12 – Lublin – Galeria Olimp,
  • 20-21.12 – Kraków – Galeria Krakowska.

Każda impreza odbywa się w godzinach 10:00-18:00.

Przybliżmy nieco samą ideę. Imprezy LEGO Video Games, to cykl spotkań organizowanych, w co każdy weekend w większych miastach Polski. Za tą inicjatywą stoi Sony Computer Entertainment Polska – producent PlayStation 4 oraz Sony Polska, którego zadaniem jest wyposażenie stoisk w najnowsze telewizory rekomendowane dla miłośników gier: model Full HD KDL-32W705 oraz KD-65X9005 o rozdzielczości obrazu 4K. Obydwa urządzenia cechuje nad wyraz niski współczynnik „input lag” (czas reakcji pomiędzy padem konsoli a obrazem na ekranie telewizora).

http://www.youtube.com/watch?v=1jkbBA27zSs

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla „łowców okazji”. Otóż w każdym z centrów handlowych, w których odbywać się będą imprezy, uczestnicy będą mogli zakupić produkty z serii Lego z rabatem -20%. Oferta dostępna jest w sieciach sklepów: Empik, Media Markt oraz Saturn.

Źródło: Cenega Poland

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...