Tryb ciemny w Outlook.com dostępny dla wszystkich

Korzystacie z nowej poczty Outlook w przeglądarce? Świetnie, od teraz możecie uruchomić w niej tryb ciemny, którego obecności domagali się użytkownicy usługi. Wbrew pozorom aktywacja wspomnianego trybu może mieć istotny wpływ na efektywność pracy z komputerem.

Od dłuższego czasu Microsoft zachowuje się trochę jak Google. Firma udostępnia wiele narzędzi i usług w kanałach testowych. Cześć z nich jest dostępna tylko dla wybrańców, a z części mogą korzystać wszyscy chętni. Druga grupa otrzymała właśnie możliwość aktywacji trybu ciemnego w webowej odsłonie poczty Outlook.

Tryb ciemny w Outlooku

Zauważyliście, że w sieci coraz częściej porusza się temat ciemnych motywów usług, aplikacji, a nawet całych interfejsów systemów operacyjnych? Ja tak i muszę przyznać, że nawet mnie to cieszy. W przypadku kilku programów, z których korzystam kilkanaście razy dziennie, tryb ciemny sprawdza się doskonale. Nie tylko oszczędza mój wzrok, ale także wspomaga skupienie. Najwyraźniej podobne odczucia towarzyszą też innym. Okazuje się, że userzy usług Microsoftu wręcz domagali się wspomnianego trybu dla przeglądarkowej wersji poczty. Modły zostały wysłuchane.

Poczynając od dziś, użytkownicy poczty Outloook mogą, co prawda tylko w wersji webowej, ale jednak mogą — korzystać z trybu ciemnego. Aby go aktywować, wystarczy kliknąć ikonkę ustawień i wybrać z rozwijanej listy odpowiednią opcję.

Źródło: TheVerge

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...