Awatar

Nowe “filmowe” awatary na Netflixie

Awatary, które przypisujemy do profili w serwisie Netflix, doczekały się solidnego odświeżenia wizualnego. To jednak nie wszystko. Włodarze usługi udostępnili także możliwość ustawienia ikony awatara z wizerunkiem postaci lub motywu z ulubionego serialu.

Awatar

Netflix to międzynarodowa potęga i nie ma co z tym faktem dyskutować. Serwis na dobre zakorzenił się w popkulturze i choć konkurencja nie śpi, użytkownicy wybierają właśnie amerykańską usługę. Ta jest stale udoskonalana, dzięki czemu my — userzy możemy cieszyć się pomysłowymi nowościami. Jedną z nich są całkiem nowe ikonki profili.

Filmowe awatary zamiast nudnych “buziek”

Z jednego konta na Netflixie może korzystać nawet kilku użytkowników. Aby było to wygodne, wypada stworzyć kilka oddzielnych profili, które będą zbierały indywidualną historię oglądania. To pozwoli uniknąć nieporozumień. Profile sprawdzą się również w przypadku jednego usera, który chciałby podzielić swoje serialowe wybory na konkretne okazje. Logowanie do poszczególnych “kont” odbywa się poprzez kliknięcie awatara użytkownika, który opatrzony jest obrazkiem w jednym z kilku kolorów. Te były niestety dość sztampowe, ale Netflix postanowił to naprawić.

Dziś, osoby korzystające z profili na Netflixie mogą ustawić nie tylko nowe awatary o interesującej kolorystyce, ale także ikonki z postaciami lub motywami z ulubionych seriali. Sam postawiłem na rower sugerujący zamiłowanie do Stranger Things. Co wybierzecie wy?

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...