Turniej Mortal Kombat rozpocznie się w czerwcu?

W kuluarach  coraz odważniej mówi się, o nowym Turnieju Mortal Kombat. Od kilku dni Ed Boon – twórca serii – corac bardziej podsyca ciekawość fanów zagadkami umieszczanymi na swoim twitterowym profilu.

Na twitterowym koncie Eda Boone’a pojawiają się tajemnicze zagadki. 5 maja np. można było natknąć się na takiego rodzaju wpis:

– „Pytanie: ile dni (w roku nieprzestępnym) ma luty?”

Dla przyzwoitości podajemy, że odpowiedź to… 28. Dzień wcześniej odpowiedź na zadaną przez niego zagadkę brzmiała 29. Można wnioskować, że jest to swego rodzaju odliczanie, którego koniec wyznaczony został na 2 czerwca. Co dokładnie nastąpi, tego dnia nie wiadomo. Spekuluje się, że właśnie wtedy Warner Bros. ogłosi prace nad nową częścią kultowej bijatyki.

Że przypuszczania mogą okazać się prawdziwe, częściowo zdradza to długi język Kiefera Sutherlanda, który to „chlapnął”, iż brał udział w nagraniach do kolejnej części Mortal Kombat. Z kolei Karen Strassman – której głos mogliśmy usłyszeć w produkcji studia NetherRealm (użyczała głosu Mileenie oraz Kitanie) – w swoim internetowym CV umieściła wpis, że obecnie jest zajęta pracą nad „Mortal Kombat 2”.

Należy zaznaczyć, ze na początku czerwca rozpoczynają się targi E3. Zaanonsowanie nowej odsłony, o śmiertelnym turnieju, w tym terminie miałoby swoje uzasadnienie. Fanów uniwersum DC, ucieszy na pewno wiadomość, że krążą także plotki o powstaniu drugiej części Injustice.

http://www.youtube.com/watch?v=fIAjWWOSAW4

Czekacie?

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...