You are here
Twitter w przeglądarce z nowym wyglądem. Ruszyły testy artykuły News 

Twitter w przeglądarce z nowym wyglądem. Ruszyły testy

Twitter poinformował dziś o szczegółach planowanych zmian w przeglądarkowej wersji usługi. Część użytkowników może testować nowość już teraz, niestety, większość musi zaczekać na udostępnienie stabilnej wersji odświeżonego interfejsu.

Twitter

Idzie nowe. Ćwierkacz ewoluuje i odświeża wygląd swojej webowej aplikacji będącej klientem serwisu. Nowy układ w założeniach ma być czytelniejszy oraz przyjaźniejszy w użytkowaniu. Sprawdźmy, co dokładnie przygotowali twórcy.

Twitter w przebudowie

Przeważnie zmiany mają charakter subtelny i dotyczą drobnych szczegółów. Włodarze Ćwierkacza zdecydowali się jednak iść na całość. Postanowiono bowiem zrezygnować z dotychczas stosowanego podziału na trzy kolumny, w których miejsce pojawi się dwukolumnowy interfejs. To oczywiście nie koniec zmian.

W usłudze zagoszczą także skróty klawiaturowe, nowy przycisk dla emotek oraz zaawansowana wyszukiwarka, za pomocą której łatwo odnajdziemy interesujące nas elementy. Twórcy zajmą się także sekcją Trendów, ale w swoim komunikacie wspomina również o “innych” zmianach. Nie mamy tutaj jednak sprecyzowanego przekazu, a szkoda.

Nowości pojawiają się u wybranych użytkowników, ale z czasem nowy interfejs powinien pojawić się u wszystkich userów Twittera.

Źródło: Twitter

Related posts

Leave a Comment