Tryb nocny

Tryb nocny na Twitterze – już jest

Twitter dla systemu Android wzbogacił się o długo wyczekiwaną, niezwykle przydatną (szczególnie w nocy) funkcję. O czym mowa?

Tryb nocny

Ćwierkacz zaliczany jest do grona najpopularniejszych serwisów społecznościowych, choć nie do końca zgadzam się z takowym zaszufladkowaniem produktu. Mnie osobiście służy on głównie jako źródło informacji i to tych z „pierwszej ręki”, ale kto co lubi. Tak czy inaczej, niezmiennym pozostaje to, że swoją potęgę zbudował dzięki naprawdę krótkim wiadomościom. Ograniczenie w liczbie znaków pozwala na krótką komunikację za pomocą lapidarnych przekazów. Nie urywam – urzekło mnie to, ale preferuję jednak dłuższe formy, oferowane przez FB. Nie będziemy jednak rozprawiać o moich preferencjach. Skupmy się na nowej funkcji Twittera – night mode.

Tryb nocny – nietoperze będą zachwycone

W ostatnim czasie zapanował „trend” oszczędności wzroku, przez co spora część producentów oraz deweloperów implementuje przeróżne rozwiązania mające na celu dbanie o nasze oczy. Największą popularnością cieszą się technologię niwelujące emisję niebieskiego światła, które wieczorem/nocą pozwala odpoczywać naszemu organizmowi.

Drugą opcją jest tak zwane odwrócenie dominujących barw, co w przypadku Twittera oznacza ograniczenie koloru białego na rzecz grafitowo-granatowego. Przyznam, że prezentuje się na naprawdę świetnie i nie męczy wzroku. Wczorajszy wieczór spędziłem „katując” tryb nocny i z pewnością mogę już stwierdzić, że jest to rozwiązanie naprawdę wygodne i będę z niego korzystać zawsze, kiedy słońce znajdzie się poniżej linii horyzontu.

To oczywiście jedynie moja skromna ocena, zaś wasze preferencje mogą znacząco odbiegać od tego, czego oczekuję od produktu ja. Zastanawia mnie też, jak tryb nocny sprawdzi się w przypadku dłuższego użytkowania, ale o tym przekonam się z czasem.

Wspomniany tryb przypadł wam do gustu? Podzielcie się tym z innymi w komentarzu pod wpisem.

Źródło: Twitter

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...