War Thunder samolot Slide

Twórcy gry War Thunder rozdają pieniądze

Poznaliśmy pierwszego beneficjenta programu partnerskiego „Revenue Share” firmy „Gaijin Entertainment”, który ma na celu wspieranie rozwoju oraz aktywizację społeczności gry „War Thunder”. Daniil „_Joy_Division_” Zaitsev otrzymał 5 tysięcy dolarów za model niemieckiego nocnego myśliwca „He 219”.

War Thunder samolot Slide

Ostatnia aktualizacja do gry „War Thunder” – „Płonące Strzały” – oznaczona numerem 1.59, która wprowadziła do tytułu wiele nowych funkcji, plansz oraz pojazdów, przyniosła całkiem pokaźny zastrzyk gotówki jednemu graczowi. Wśród niezwykłych dodatków, które wprowadziło uaktualnienie, znalazł się model samolotu w całości stworzony przez reprezentanta społeczności graczy. Za wersję 3D niemieckiego nocnego myśliwca „He 219” odpowiedzialny jest Daniil „_Joy_Division_” Zaitsev. Projekt wykorzystany został w ramach niedawno rozpoczętego programu partnerskiego „Revenue Share”. Jego twórcy dzielą się zyskiem z osobami angażującymi się w rozwój produkcji „War Thunder”. Warto zaznaczyć, iż zaledwie po tygodniu sprzedaży „He 219”, Zaitsev otrzymał od „Gaijin Entertainment” czek na całkiem pokaźną kwotę, która przekroczyła 5 tysięcy dolarów.

Dodanie „He 219” do gry zawdzięczamy specjalnemu programowi partnerskiemu, który został zorganizowany przez twórców „War Thunder”. Projekt „Revenue Share” ma na celu zaktywizowanie miłośników symulatora i zachęcenie ich do pomocy w rozbudowie oraz wprowadzaniu urozmaiceń do gry. Zasady uczestnictwa w przedsięwzięciu są proste. Gracze są zobowiązani do przesłania swoich prac na „War Thunder Live” – specjalną platformę do udostępniania treści. Dodawane projekty są dokładnie sprawdzane i poddawane analizie przez programistów ze studia „Gaijin Entertainment”

War Thunder Samolot Screen

Oprócz tego osoby, których prace zyskają uznanie deweloperów i są w stanie m.in. samodzielnie stworzyć pełen model 3D pojazdu, są zapraszani do współpracy z twórcami gry „War Thunder”. Właśnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku Daniila, który w ostatecznej fazie programowania własnego samolotu był w stałym kontakcie z jednym z głównych modelarzy studia „Gaijin Entertainment”.

„He 219”, który został dołączony jako pojazd premium do niemieckiego drzewka technologicznego, szybko stał się ulubionym samolotem myśliwskim wielu graczy. I choć sama maszyna wyposażona w 6 działek i stworzona z myślą o lotach w nocy jest naprawdę interesującą konstrukcją, to geneza jej sukcesu leży całkiem gdzie indziej. Jest to przede wszystkim hołd całej społeczności graczy, którzy zdecydowali się wesprzeć jego twórcę, dziękując za jego ciężką pracę i poświęcenie na rzecz całego środowiska fanów „War Thunder”.

http://www.youtube.com/watch?v=bGFrlxQwKcY

Więcej szczegółów na temat tego w jaki sposób „He 219” stał się częścią uniwersum „War Thunder” przeczytacie na oficjalnym blogu deweloperskim, który znajdziecie pod tym adresem. Z kolei, jeśli interesują was informacje na temat systemu partnerskiego „Revenue Share”, polecam zajrzeć tutaj.

Źródło: Gaijinentertainment.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...