Uber świętuje rok na polskim rynku przejażdzką supersamochodami

Znana, ze swojej aplikacji do zamawiania transportu samochodowego, firma Uber obchodzi pierwsze urodziny w Polsce. Z tej okazji postanowiła zafundować swoim użytkownikom przejażdżki min. Nissanem GT-R oraz Fordem Mustangiem 5.0.

Uber zrewolucjonizował przemysł taksówkarski na świecie, zaczynając od Stanów Zjednoczonych. To w zasadzie bardzo prosta aplikacja pozwalająca zamówić kierowcę z niej korzystającego w celu wspólnego przejazdu, podobnie jak funkcjonują taksówki. Z jedną różnicą: do obsługi Ubera wystarczy sama aplikacja i chęć wypróbowania miejskiego transportu nowej generacji. Samochody i kierowcy korzystający z Ubera są szczegółowo kontrolowani, a cała trasa zapisywana w formie współrzędnych GPS, w związku z czym przejazd jest bezpieczny.

„W ciągu ostatniego roku pojawiliśmy się w trzech polskich miastach, gdzie zdobyliśmy sympatię użytkowników i szybko staliśmy się częścią sieci transportu miejskiego. Chcieliśmy podziękować użytkownikom za lojalność wobec marki i entuzjastyczne przyjęcie w ciągu pierwszego roku naszej działalności. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego zarówno dla naszych stałych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć korzystać z Ubera. Wiemy, że spełniamy marzenia wielu z nich dając im możliwość przejażdżki autami klasy premium” – mówi Kacper Winiarczyk, Dyrektor Operacyjny Ubera w Polsce

Akcja urodzinowa Ubera będzie miała miejsce 18 września, aby zamówić super-samochód, musimy tylko skorzystać tego dnia z aplikacji. Do wyboru mamy następujące wozy: Bentley Continental GT, Ford Mustang 5.0, Nissan GT-R, Ferrari 458 Italia, Audi RS6 Sportmile oraz Porsche Cayenne GTS Lift. Wspomniane samochody będą prowadzone, oczywiście, przez, odpowiednio wykwalifikowanych do prowadzenia aut klasy GT, kierowców. Samochody pochodzą od drużyny sportowej Team Betsafe, biorącej udział w kultowym wyścigu Gumball3000, który angażuje do rywalizacji za sterami super-samochodów największe gwiazdy showbiznesu i sportu.

Źródło: Uber

 

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...