p9000 750x300 1

Marzenie designera od Elephone

Elephone, podobnie jak opisywany przez nas wcześniej Honor, postanowił wprowadzić na rynek kolejny model smartfona. To już trzecie, po P7000 oraz P8000 urządzenie producenta, które powinno pojawić się w tym roku. Tylko że teraz zawita ono do klientów w trzech różnych wersjach.

 
p9000 750x300 1
Chiński producent coraz odważniej poczyna sobie na rynku urządzeń mobilnych. Elephone wprowadza do sprzedaży nie tylko smartfony ze średniej i niskiej półki. W jego portfolio znajdziemy też słuchawki hi-endowe (m.in. Vowney) czy smartwatche oparte na AndroidWear (ELE Watch). Teraz Elephone P9000 wejdzie na rynek w aż trzech wersjach i co ciekawe, będą się one różniły nie tylko specyfikacją, ale także wyglądem.
Choć do sieci wyciekły trzy rendery Elephona P9000, to niestety trudno je dopasować do specyfikacji. To dopiero pierwsze przymiarki firmy, więc spodziewamy się jeszcze zmian w wyglądzie. Każdy ze sprzętów będzie działał pod kontrolą ośmiordzeniowego procesora Helio P10 MT6755 (2 GHz). Co do innych wartości, trudno jeszcze cokolwiek wyrokować, ale w najmocniejszej wersji spodziewamy się przynajmniej 3 GB RAM oraz 32 GB na dane użytkownika. Wersje tańsze z pewnością zostaną mocno okrojone, ale więcej wiadomo będzie przed samą premierą.
 
p9000 750x300 2
Za to wygląd smartfonów to już zupełnie inna bajka. Elephone wypuści wersję P9000, P9000 Lite oraz P9000c. Dwa z nich wyglądają dość podobnie. Cienkie ramki wokół ekranu, niewielkie zaokrąglenia wierzchołków oraz metalowe ramki wokoło urządzenia. Dodatkowo w jednym z modeli pojawi się popularne ostatnio szkło 2,5D, które nadaje smartfonowi ciekawy i nowoczesny wygląd.
Najciekawiej prezentuje się ostatni z zaprezentowanych renderów, który prawdopodobnie będzie odnosił się do najtańszej wersji smartfona P9000c. Jego wierzchołki ścięto pod kątem 45 stopni, dodano ładną metalową ramkę i o ile zdjęcia nie kłamią, tam także znajdzie się szkło 2,5D. Widać, że Elephone postanowiło odświeżyć wizerunek marki i robi wszystko, by przyciągnąć nowych klientów. Jeżeli ceny nie będą zbyt wyśrubowane, węszymy sukces.
Źródło: AndroidHeadlines
Fot: jw.
___________________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...