Ubiosoft straszy Watch Dogs 2

Zbliża się najważniejsze wydarzenie w branży elektronicznej rozrywki. Co chowa w rękawie Ubisoft?

ubisoft E3 zdjęcie z zapowiedzi developera

Developerzy przygotowują się do święta, które odbędzie się w połowie czerwca w Los Angeles. To bezapelacyjnie największe i najgłośniejsze wydarzenie roku w świecie gier, a producenci przygotowują się do swoich prezentacji od miesięcy. Z pewnością zobaczymy wiele interesujących tytułów, które przyciągną nas przed konsole i komputery, ale czy wszystkie z nich powinny się pojawić?

Ubiosoft potwierdziło w przesłanym do prasy mailingu, że na ich konferencji, która odbędzie się 13 czerwca, dowiemy się czegoś o „Watch Dogs 2”. I nawet by nas ta informacja ucieszyła, gdyby nie to, że pierwsza część zawiodła na całej linii. Developer zapowiadał niesamowitą rozgrywkę dającą szerokie spektrum możliwości działania, a skończyło się na ciągłym bawieniu telefonem głównego bohatera. Nie zapomnijmy też o źle poprowadzonej fabule, a liczne błędy w produkcji skazały pierwszą część Watch Dogs na sromotną porażkę.

http://www.youtube.com/watch?v=Bg3BurjUUNo

Spodziewaliśmy się, że Ubisoft przełknie porażkę i odpuścić. Widać będzie zupełnie inaczej, ale może to oznaczać, że dostaniemy w końcu produkt, który obiecano nam w przeszłości. Czyli dopracowaną grę, która pochłonie nas bez reszty. Tylko tym razem do „Watch Dogs 2” trzeba będzie podejść z odpowiednią rezerwą. Zapowiedzi i obiecanki na nic się developerowi teraz nie zdadzą. To nie pierwszy raz, gdy Ubisoft wypuścił bubla i jeżeli tym razem będzie tak samo, fani w końcu przestaną kupować ich produkty. Na szczęście „Watch Dogs 2” nie będzie jedyną produkcją, która zagości na E3 w tym roku.

Zobaczymy jeszcze nowe rozszerzenia do „The Division”, nowiutką markę „For honor”, kolejna odsłonę chłopaków z South Park „The Fractured but Whole” czy „Ghost Recon Wildlands”. To oczywiście nie jedyne rzeczy, które powinny zagościć na panelu Ubisoftu, ale z pewnością te ważniejsze. I wśród nich to właśnie nowa odsłona „Watch Dogs” odrobinę martwi. Obawiamy się, czy aby developer nie planuje zrobić z produkcji kolejnego „Assassin’s Creed”, który byłby zarzynany przez lata nowymi odsłonami. Oby nie.

Źródło: Gemtsu
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...