ubisoft E3 zdjęcie z zapowiedzi developera

Ubiosoft straszy Watch Dogs 2

Zbliża się najważniejsze wydarzenie w branży elektronicznej rozrywki. Co chowa w rękawie Ubisoft?

ubisoft E3 zdjęcie z zapowiedzi developera

Developerzy przygotowują się do święta, które odbędzie się w połowie czerwca w Los Angeles. To bezapelacyjnie największe i najgłośniejsze wydarzenie roku w świecie gier, a producenci przygotowują się do swoich prezentacji od miesięcy. Z pewnością zobaczymy wiele interesujących tytułów, które przyciągną nas przed konsole i komputery, ale czy wszystkie z nich powinny się pojawić?

Ubiosoft potwierdziło w przesłanym do prasy mailingu, że na ich konferencji, która odbędzie się 13 czerwca, dowiemy się czegoś o „Watch Dogs 2”. I nawet by nas ta informacja ucieszyła, gdyby nie to, że pierwsza część zawiodła na całej linii. Developer zapowiadał niesamowitą rozgrywkę dającą szerokie spektrum możliwości działania, a skończyło się na ciągłym bawieniu telefonem głównego bohatera. Nie zapomnijmy też o źle poprowadzonej fabule, a liczne błędy w produkcji skazały pierwszą część Watch Dogs na sromotną porażkę.

http://www.youtube.com/watch?v=Bg3BurjUUNo

Spodziewaliśmy się, że Ubisoft przełknie porażkę i odpuścić. Widać będzie zupełnie inaczej, ale może to oznaczać, że dostaniemy w końcu produkt, który obiecano nam w przeszłości. Czyli dopracowaną grę, która pochłonie nas bez reszty. Tylko tym razem do „Watch Dogs 2” trzeba będzie podejść z odpowiednią rezerwą. Zapowiedzi i obiecanki na nic się developerowi teraz nie zdadzą. To nie pierwszy raz, gdy Ubisoft wypuścił bubla i jeżeli tym razem będzie tak samo, fani w końcu przestaną kupować ich produkty. Na szczęście „Watch Dogs 2” nie będzie jedyną produkcją, która zagości na E3 w tym roku.

Zobaczymy jeszcze nowe rozszerzenia do „The Division”, nowiutką markę „For honor”, kolejna odsłonę chłopaków z South Park „The Fractured but Whole” czy „Ghost Recon Wildlands”. To oczywiście nie jedyne rzeczy, które powinny zagościć na panelu Ubisoftu, ale z pewnością te ważniejsze. I wśród nich to właśnie nowa odsłona „Watch Dogs” odrobinę martwi. Obawiamy się, czy aby developer nie planuje zrobić z produkcji kolejnego „Assassin’s Creed”, który byłby zarzynany przez lata nowymi odsłonami. Oby nie.

Źródło: Gemtsu
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...